Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pikap | Dardanë | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pikap,kategori,ose vendndodhje Dardanë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pikap Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Dardanë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

14 Maj 19:27 ,

BMW 530d Automatik

2 590 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Maj 19:27 ,

bmw 330xd M57 Manual��������

2 690 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Maj 19:27 ,

BMW 330xd M57 Manual����

2 890 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Maj 19:27 ,

Bmw 330d E46 M57 ����

2 590 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 20:53 ,

Shitje - Blerje / Ndrrime " AUTO NOKi " BERIVOJCE

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 08:26 ,

Opel Frontera 2.2 Diesel

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Gush 13:48 ,

Fiat Doblo Maxi 1.3diesel

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Jan 02:24 ,

Peugeot Pikap Partner 1.6HDi

2 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Dhj 08:45 ,

Shitet pikap Caddy

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Korr 20:57 ,

Renault Master 2.5d

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Korr 10:44 ,

Pikap peugeot

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Korr 21:08 ,

Pikap

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Tet 17:12 ,

U shit

5 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Gush 18:26 ,

Audi A6

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Korr 13:41 ,

BMW320

3 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Qer 14:08 ,

Renault kangoo

1 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Nën 07:33 ,

Pikap

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Sht 19:57 ,

Opel Pikap

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 22:17 ,

VW Caddy maxi uuuuu shit flm

6 800 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 21:14 ,

pikap citroen

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Pri 07:56 ,

W pikap 19 sdi regjistrim 5 muj

1 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Shk 16:06 ,

Peugeot

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 21:07 ,

shes pikap 1.9 dizel

1 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Shk 01:03 ,

Pikap

2 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
04 Shk 21:37 ,

Pikap renault

450 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Dhj 19:38 ,

Shes pikap 1.6 benzin

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Nën 16:51 ,

Shes pikap 1.9

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Tet 11:27 ,

Shitet

2 300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
28 Gush 18:56 ,

Opel kadet pickap

550 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Shk 18:43 ,

PIKAP

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Jan 09:35 ,

Pikap

920 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Gush 02:21 ,

u shit flm merrjep

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Qer 10:56 ,

Passat

1 050 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Pri 11:55 ,

Ford pikap 1.8 dizell

500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Pri 20:04 ,

Pikap 1.8 dizell

450 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Pri 17:31 ,

Pikap

450 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
14 Tet 13:48 ,

Ford Pikap

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pikap | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Dardanë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione