T4 | Dardanë | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe T4,kategori,ose vendndodhje Dardanë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj T4 Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Dardanë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

22 Korr 18:41 ,

Seat Altea 2.0 2010 dogan homologim ����

Histora e veturës

1 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Korr 20:12 ,

Suzuki Jimny transporter

Histora e veturës

7 200 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
04 Gush 12:01 ,

Kamjonet T4 Dizel 1.9 Viti 1988

Histora e veturës

Viti: 1988
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Korr 21:21 ,

Shitet kombi-mercedes MB 100

Histora e veturës

Viti: 1989
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
07 Mar 15:09 ,

Shitet T4

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Tet 17:12 ,

U shit

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Korr 13:33 ,

Golf 2 dizell

Histora e veturës

1 050 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 13:40 ,

Shitet kombi Renault T35

Histora e veturës

900 EUR Price Reduced

Viti: 1986
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Jan 18:48 ,

Passat 1.9 dizel, uuuu shit 3500

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 18:30 ,

Porsche cayenne 3.0 diesel ����CH����

Histora e veturës

18 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Korr 21:35 ,

Shitet Kombi Volswagen T4

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 17:59 ,

Shitet kombi t4

Histora e veturës

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Shk 09:47 ,

Shitet kobmi t4

Histora e veturës

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Dhj 23:07 ,

VW T4 Diesel 1.9

Histora e veturës

3 250 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Korr 22:35 ,

Kam Ne shitje Kombin T4

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 07:31 ,

Kombi VW T4

Histora e veturës

2 550 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Pri 18:22 ,

Hyundai santa fe (Shitet-nderrohet)

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 23:39 ,

Hyundai SANTA FE i ardhur nga CH (shitet-nderrohe)

Histora e veturës

2 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 10:55 ,

Mercedes A170cdi i ardhur nga zvicrra����

Histora e veturës

1 549 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 23:46 ,

Hyundai santa fe i sapo ardhur nga ch����

Histora e veturës

2 899 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 23:37 ,

Mercedes A170cdi i ardhur nga CH����

Histora e veturës

1 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 19:57 ,

Hyundai santa fe-Mercedes A170cdi padogan(ndrrime)

Histora e veturës

4 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 20:13 ,

Kombi T4

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 09:10 ,

Kam ne shitje kombin t4

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Dhj 22:48 ,

Shitet Kombi t4

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Gush 02:21 ,

u shit flm merrjep

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Korr 22:15 ,

Kam ne shitje t4

Histora e veturës

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Maj 12:34 ,

Shitet ose ndrrohet

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Pri 00:38 ,

Mercedes 250 -87

Histora e veturës

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj T4 | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Dardanë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

T4 T4 T4 t4 T4 T4 t4 t4 t4 T4

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione