Volvo | Dardanë | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Volvo,kategori,ose vendndodhje Dardanë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Volvo Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Dardanë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

23 Korr 19:51 ,

shitet volvo V40 2.0benzin

Histora e veturës

1 150 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Korr 18:41 ,

Seat Altea 2.0 2010 dogan homologim ����

Histora e veturës

1 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 12:43 ,

Shes

Histora e veturës

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Korr 20:12 ,

Suzuki Jimny transporter

Histora e veturës

7 200 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
04 Jan 14:29 ,

Volvo1.8 B v40 2001

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
27 Tet 14:27 ,

Volvo v40 1.8 2001

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
05 Sht 19:51 ,

Volvo 850

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Korr 13:33 ,

Golf 2 dizell

Histora e veturës

1 050 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Jan 18:48 ,

Passat 1.9 dizel, uuuu shit 3500

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 18:30 ,

Porsche cayenne 3.0 diesel ����CH����

Histora e veturës

18 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Shk 18:32 ,

Volvo v40 1.9 dizell

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 18:22 ,

Hyundai santa fe (Shitet-nderrohet)

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 23:39 ,

Hyundai SANTA FE i ardhur nga CH (shitet-nderrohe)

Histora e veturës

2 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 10:55 ,

Mercedes A170cdi i ardhur nga zvicrra����

Histora e veturës

1 549 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 23:46 ,

Hyundai santa fe i sapo ardhur nga ch����

Histora e veturës

2 899 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 23:37 ,

Mercedes A170cdi i ardhur nga CH����

Histora e veturës

1 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 19:57 ,

Hyundai santa fe-Mercedes A170cdi padogan(ndrrime)

Histora e veturës

4 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 19:49 ,

Volvo S40 2.0

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Mar 11:21 ,

Volvo V70 dizell 2.4 -05

Histora e veturës

3 600 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Jan 19:02 ,

Volvo V70 Benzin

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Tet 13:30 ,

Volvo S40 2.0 2002 82.000 te kaluara

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 80 000 - 84 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Volvo | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Dardanë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione