audi | Deçan | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe audi,kategori,ose vendndodhje Deçan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj audi Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Deçan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

12 Korr 00:32 ,

Shitet AUDI A4

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
02 Qer 19:41 ,

Shes audi Q7

Histora e veturës

12 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 11:05 ,

Shes Audi A4 1.9 TDi - 6 Shpejtsi , Lekur KREM.

Histora e veturës

4 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Maj 19:30 ,

Shes Audi A4 1.9 TDi - 6 Shpejtsi , Lekur KREM.

Histora e veturës

4 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Maj 19:03 ,

Shitet Audi A7

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 10:01 ,

Audi

Histora e veturës

11 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Pri 10:57 ,

Shitet Audi A 4 tdi ndrrim

Histora e veturës

11 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
31 Mar 22:26 ,

Audi a4

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Mar 08:36 ,

Audi A3-Disel 2.O. Manual Pa Dogane

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Mar 21:55 ,

Fellne te prodhume perniher me Audi

Histora e veturës

450 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Mar 16:54 ,

Audi a6 quattro

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Mar 14:57 ,

Shitet audi c4 100 2.5 manual

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 15:57 ,

Shitet! Audi A4 2.0 TDI 2012

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Shk 14:43 ,

Shiten fellne per audi golf 5.6

Histora e veturës

200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Jan 09:25 ,

Audi A6

Histora e veturës

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Jan 16:43 ,

Chrysler Grand Voyager -00 i ardhur nga Svicera

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Dhj 06:37 ,

audi Q5

Histora e veturës

17 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
19 Nën 20:44 ,

Aaaaa

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Nën 12:31 ,

Audi A3 2.0. 2003 viti i prodhimit 280.000 km

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Nën 14:21 ,

Audi a 3 TDI

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Nën 15:27 ,

Audi 90 dizel

Histora e veturës

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Nën 13:39 ,

SHITET AUDI Q5 3.0 TDI QUATTRO

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 19:45 ,

Shitet: Audi A8 3.0 TDI

Histora e veturës

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 19:00 ,

Shitet AUDI Q5

Histora e veturës

16 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Tet 10:54 ,

Audi A6 1.9 TDI

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 16:40 ,

Audi a6 1.9 TDI dizel

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 16:39 ,

Shitet Audi Q5

Histora e veturës

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj audi | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Deçan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Audi A3 në kategorinë Vetura | Renault | Megane
  • Audi a4 në kategorinë Vetura | Brilliance
  • Audi a3 në kategorinë Vetura | BMW | M-modele
  • audi në kategorinë Vetura | Hyundai | ix35
  • audi a6 në kategorinë Vetura | Wartburg
  • Audi a4 në kategorinë Vetura | Opel | Signum
  • Audi A6 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen
  • Audi a5 në kategorinë Vetura | Audi | Q7
  • Audi në kategorinë Vetura | BMW | 116 | Seri 1
  • Audi a3 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | GLK 320 | GLK-Class

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione