Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Dragash | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Dragash,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Dragash ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:45 ,

putin

284 793 038 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 11:04 ,

⚽️ Kombi T4 Maxi me 5 ulse 97⚽️

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:17 ,

Mobilie me porosi KOMBI kompenzim

Viti: 2001
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
30 Qer 19:54 ,

Shitet faqe instagrami 52k 900 euro

900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Qer 14:26 ,

Mercedes C 2 copa karavan edhe limuzin

1 690 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Qer 08:18 ,

Blejm Vetuar Rks Aksidentuar Defekt Pa Dogan Etj

2 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
29 Qer 14:01 ,

shes polo 1.4 benzi rks e skaduar

19 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Qer 10:39 ,

Shitet motorri

3 650 EUR

Viti: 2012
26 Qer 15:43 ,

Vetura Mercedes-Benz GLK 220

4 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
26 Qer 04:11 ,

blejm hekur dhe vetura

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Qer 19:23 ,

Mecedes-Benz c200

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 23:26 ,

Shes Bmw 120d

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 21:13 ,

Shiten dy vetura

12 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 19:16 ,

Shes passat 2, 1.8 benzin

600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Qer 11:22 ,

Pjesë për Zafira

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Qer 12:15 ,

Shes passat b5.5

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Qer 20:23 ,

Golf4

2 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 16:50 ,

Bager

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Qer 19:09 ,

Shes Audi A6c5

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Qer 11:52 ,

Nissan

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Qer 18:23 ,

gol2

550 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Qer 01:19 ,

Sharan

1 200 EUR

01 Qer 01:23 ,

Minibus

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 00:58 ,

Mercedes

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
01 Qer 00:22 ,

Mercedes

950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Dragash juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione