Fiat | Dragash | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Fiat,kategori,ose vendndodhje Dragash,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Fiat Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Dragash ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:06 ,

Shitet fiat 2.5 disel

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Pri 00:12 ,

Fiat punto

Histora e veturës

1 212 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Mar 19:03 ,

Shef urgjent Fiat Punto 1.7 dizel

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 11:25 ,

Fiat punto

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 21:46 ,

Fiat Ducato

Histora e veturës

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Sht 04:06 ,

Fiat dukato

Histora e veturës

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Gush 20:48 ,

Fiat dukato

Histora e veturës

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Gush 23:09 ,

Fiat Ducato

Histora e veturës

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Gush 18:43 ,

Fiat Ducato

Histora e veturës

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 15:20 ,

Fiat fiorino pikap 1.7 dizell

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Pri 21:55 ,

Fiat Ducato

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Jan 13:03 ,

Fiat bravo 1,6 sport Multijet 90

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Pri 01:36 ,

Kombi Fiat

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Dhj 13:10 ,

Shes fiat punto 1.7 turbo disel

Histora e veturës

1 250 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Nën 20:24 ,

Kombi bus FIAT DUKATO

Histora e veturës

Viti: 1995
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Tet 21:31 ,

Fiat braovo

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Tet 11:46 ,

Fiat 500 l

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 50 000 - 54 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Fiat | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Dragash juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione