Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf 2 | Dragash | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 2,kategori,ose vendndodhje Dragash,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 2 Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | Dragash ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

19 Mar 18:22 Vetura , Dragash

Shitet golf 2 gti +38345575620

1 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Jan 17:28 Vetura , Dragash

Golf 2

900 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Dhj 17:58 Shitorja Vetura , Dragash

SHESË GOLF 2 GTD 1.6 DIZELL INTERKULLER HIDROLIK

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Jan 23:24 Vetura , Dragash

Golf 2 turbo Dizell 1.6

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Sht 01:49 Vetura , Dragash

Shitet golf 2 1.6 turbo dizell, 1 vit regjistrim

1 500 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Gush 19:33 Vetura , Dragash

Shitet Motorr Golf 2 1.6 Disel

300 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Korr 19:24 Vetura , Dragash

Shitet golf 2 1.6 dizel 1 vjet regjistrim

1 250 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 23:40 Vetura , Dragash

Shes pjes per kombi t2 t4 golf 2 3 pasat 2 3 mercedes 190

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Maj 23:24 Vetura , Dragash

Golf 2 Turbo Disel 1.9

1 400 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
16 Jan 19:16 Vetura , Dragash

Golf 2

1 300 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Jan 02:29 Vetura , Dragash

GOLF 6 GTD

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Nën 09:48 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Dragash

Shes allasera

1 EUR

15 Sht 00:34 Vetura , Dragash

Golf2 400 euro

400 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Gush 09:56 Vetura , Dragash

Golf 4 131 pe es

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Korr 15:37 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Dragash

Shes altenatora

1 EUR

02 Qer 19:30 Makina të dëmtuara (për pjesë) , Dragash

Shes shofershjbne

50 EUR

09 Maj 23:01 Vetura , Dragash

Shitet

900 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Mar 13:10 Vetura , Dragash

Golf 2

1 450 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Jan 23:58 Vetura , Dragash

shitet golf 2 1.6 disel

850 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Tet 15:47 Vetura , Dragash

Transporter

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Tet 15:47 Vetura , Dragash

Transporter

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Tet 17:23 Vetura , Dragash

Shitet Golf 2

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Gush 20:44 Vetura , Dragash

Shitet Golf 2

600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 13:06 Vetura , Dragash

Shiter Golf 2 Regjistrim 03.10.2019

600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 18:04 Vetura , Dragash

Shes golf 2

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 17:56 Vetura , Dragash

Shes VW Golf 2

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Nën 17:14 Vetura , Dragash

Shitet ndrrohet

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Tet 09:51 Vetura , Dragash

golf 2

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Sht 17:28 Vetura , Dragash

Shitet Bmw 525

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Qer 18:09 Vetura , Dragash

Golf 2

1 000 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 11:43 Vetura , Dragash

Golf 2 Benzin 1.6

550 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 23:39 Vetura , Dragash

Shes dy Golf 2 benzin plin 89

1 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Maj 07:14 Vetura , Dragash

VW Golf-7 Limousine 1.6 TDI BMT

11 450 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Mar 15:30 Vetura , Dragash

shitet

1 550 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Mar 17:15 Vetura , Dragash

golf 2

690 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Dhj 15:53 Vetura , Dragash

Pllajnik

500 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Dhj 22:03 Vetura , Dragash

VW Golf 2 benzin

1 100 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Nën 18:07 Vetura , Dragash

Golf 2

500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Sht 09:45 Vetura , Dragash

Shitet Golf 3 Gti

1 700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
22 Gush 02:50 Vetura , Dragash

shitet vetura golf 2

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Qer 16:38 Vetura , Dragash

VW Golf 2 dizel

710 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 2 | Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | Dragash juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione