golf 3 | Dragash | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 3,kategori,ose vendndodhje Dragash,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf 3 Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Dragash ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

01 Qer 00:12 ,

Jetta 1.9 turbo me motorr Golf 3 me rreth 150 mij kalume

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Qer 00:12 ,

Jetta 1.9 turbo me motorr Golf 3 me rreth 150 mij kalume

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Maj 23:24 ,

Golf 2 Turbo Disel 1.9

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
13 Pri 19:08 ,

Golf 3

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Mar 13:59 ,

Golf 3 Dizell 1998

Histora e veturës

2 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Dhj 13:36 ,

Shitet Golf 3

Histora e veturës

1 550 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Nën 02:18 ,

Shitet golf3 1.8benzin boj edhe ndrrim

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Sht 00:34 ,

Golf2 400 euro

Histora e veturës

400 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Mar 10:28 ,

Golf 3 1.9 turbo dizel

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
09 Mar 13:10 ,

Golf 2

Histora e veturës

1 450 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Tet 21:04 ,

golf 3

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Sht 18:13 ,

VW Golf 3 dizel

Histora e veturës

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 22:33 ,

Shitet

Histora e veturës

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 09:29 ,

Golf 3

Histora e veturës

1 650 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 18:04 ,

Shes golf 2

Histora e veturës

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 17:56 ,

Shes VW Golf 2

Histora e veturës

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 15:55 ,

Shitet golf 3, benzins 1.8, Rks i çlajmruar

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 07:14 ,

VW Golf-7 Limousine 1.6 TDI BMT

Histora e veturës

11 450 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Mar 15:42 ,

shitet golf 3

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Mar 15:30 ,

shitet

Histora e veturës

1 550 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Jan 17:46 ,

Dragash

Histora e veturës

1 499 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Dhj 23:51 ,

Golf 3

Histora e veturës

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 12:09 ,

Shes Kombi Ww T2

Histora e veturës

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Sht 09:45 ,

Shitet Golf 3 Gti

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
01 Pri 19:58 ,

Golf 3

Histora e veturës

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Mar 18:48 ,

Golf 3

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Jan 13:43 ,

Ndrrim

Histora e veturës

Viti: 1986
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Mar 22:12 ,

VW GOLF III -97

Histora e veturës

900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Nën 19:49 ,

VW Golf 3 dizel -93

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Sht 21:02 ,

Audi

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 3 | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Dragash juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione