passat | Dragash | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe passat,kategori,ose vendndodhje Dragash,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj passat Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Dragash ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

16 Qer 00:20 ,

Passat b5 1.9 T(DI)

Histora e veturës

1 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
06 Qer 23:02 ,

Passat b5 1.9 T(DI)

Histora e veturës

1 790 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
05 Qer 20:40 ,

Passat b5 1.9 T(DI)

Histora e veturës

1 790 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
21 Pri 15:41 ,

Vetura e Shitur ��������

Histora e veturës

12 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Shk 17:40 ,

Passat 3c

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Shk 22:41 ,

Passat

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Jan 14:37 ,

Passat

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Tet 19:25 ,

U shitt

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Tet 11:19 ,

Shes Passat 2 karavan

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Shk 22:54 ,

Passat Karavon TDI, 2001

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Shk 22:46 ,

Vetura ne shitje

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Jan 21:17 ,

shitet kombi dhe ndrrohet me vetur

Histora e veturës

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Jan 20:42 ,

VW Passat 3c 2.0 TDI

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Jan 09:10 ,

Passat 3c

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Tet 23:10 ,

passat viti 1999

Histora e veturës

1 150 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 17:19 ,

Passat 1.9 tdi di te kuqe

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 18:34 ,

Passat

Histora e veturës

1 750 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Nën 18:26 ,

Passat

Histora e veturës

1 750 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Nën 18:45 ,

Passat

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Nën 14:04 ,

Passat

Histora e veturës

1 650 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Tet 20:02 ,

Me marveshje

Histora e veturës

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Tet 00:34 ,

passat 1.9tdi pa dogan

Histora e veturës

1 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Korr 14:25 ,

Shitet

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 17:27 ,

Passat1.8

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Pri 20:49 ,

VW Passat b3 1.8 benzin

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Jan 18:55 ,

Passat 1.9Tdi

Histora e veturës

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Tet 20:58 ,

Passat karavon

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 12:12 ,

Vw passat

Histora e veturës

220 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Shk 13:28 ,

Shes ose nderroj

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 15:38 ,

VW Passat

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Shk 15:18 ,

VW Passat

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Shk 15:18 ,

VW Passat

Histora e veturës

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 14:40 ,

PASSAT

Histora e veturës

1 900 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 14:16 ,

VW Passat 3cc 2.0 disel 140 ps -07

Histora e veturës

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Nën 16:24 ,

vw passat 1

Histora e veturës

300 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Tet 20:38 ,

Pasat tdi(DI) te kuqe 2003

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Tet 19:52 ,

VW Passat 1.9 tdi DI -03

Histora e veturës

5 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Gush 21:57 ,

Passat Syncro

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj passat | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Dragash juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione