Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Drenas | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Drenas,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Drenas ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

02 Korr 00:45
Linku:
,

PASSAT B8 1.6 DIZEL 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Korr 14:42
Linku:
,

Audi A6 ultra matrix 3.0 Quattro

23 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 04:10 ,

��BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT QE SI PERDOR 24/7��

49 699 968 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:10 ,

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

10 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 04:10 Shitorja ,

AUTO ZONA BLEJM VETURA TË GJITHA MODELET

5 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 03:40 ,

Toyota 4runer rks gjendje perfekte shitet ndrrohet

5 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 03:40 ,

Hondai 4x4 rks 2.0 dizel

3 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 01:37 ,

Kamioneta gjatsi 3 metra

3 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:39 ,

Shitet vektra

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 22:11 ,

Kreveta me dyshek 45€ 045-964-609

45 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 21:59 ,

opel corsa 1.2 2005 me klim

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:26 ,

Cady 1.9 dizell viti 96 rks i skaduar

750 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 21:18 ,

Golf2 1.6 dizell rks i sapo skaduar viti 88

550 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 21:15 ,

Shitet golf 2 1.6 dizell urgjent

650 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 20:43 ,

Shitet

700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 17:35 ,

Bmw rks

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 16:53 ,

Opel.Corsa.1.3.ecoflix.Viti.2013

4 350 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:03 ,

Golf 6 Highline Pa dogan 2012 Gjendje perfekte Full opsion

6 899 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:03 ,

Golf 6 Highline Viti 2012 Gjendje perfekte Full Opsion

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:50 ,

Skoda Oktavia VRS 2.0tdi

14 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:35 ,

ford transit 2.0

1 200 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 13:46 ,

Blejm vetura

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:33 ,

GOLF 7 2.0 TDI DSG AUTOMATIK RKS 2015

13 699 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:30 ,

Bmw E39 2.5 TDS Dizel RKS 043/708/673 +NDRRIM

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 12:30 ,

Gti

12 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:50 ,

Opel zafira per pjes

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 11:50 ,

Volvo XC90 per pjes

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 11:50 ,

Mercedes-benz ML320 per pjes

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 11:50 ,

Mercedes benz 190Disel

1 650 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 11:49 ,

Peugeot 206+ viti 2011 rks

2 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 11:46 ,

Shitet Mercedes-Benz c250

2 550 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Drenas juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione