Golf 2 | Drenas | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 2,kategori,ose vendndodhje Drenas,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 2 Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Drenas ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:47 ,

Ww golf 7 TDI pa dogan

Histora e veturës

7 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:45 ,

ww golf 7 1.6 TDI pa dogan

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 08:19 ,

Jeep cheroker tdi rks 91 4x4

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:20 ,

opel sintra

Histora e veturës

2 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:18 ,

Kombi T4

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:05 ,

T6 2.0 tdi 2012

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Korr 21:23 ,

Shitet ndrrohet golf 2 1.6 dizell

Histora e veturës

700 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Korr 10:52 ,

Golf 6 GTD

Histora e veturës

10 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 22:36 ,

Shitet Golf 2 1.6 Diesel

Histora e veturës

950 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Korr 20:46 ,

Audi 80 cc

Histora e veturës

1 350 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Korr 12:52 ,

Shitet ose ndrrim golf 2 1.6 benzin plin punun super

Histora e veturës

450 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
19 Korr 15:35 ,

Golf 2

Histora e veturës

550 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 19:24 ,

Golf 2

Histora e veturës

550 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 19:13 ,

AUTO.24 BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT VW BMW AUDI

Histora e veturës

49 300 273 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Korr 12:54 ,

Golf 2 1.6 Dizel Fabrikisht Shum i Rujtun +NDRRIM

Histora e veturës

650 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Korr 08:47 ,

Golf 6 2.0 tdi DSG ( model 2012)

Histora e veturës

8 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Korr 22:51 ,

Golf 2

Histora e veturës

Viti: 1984
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 09:58 ,

Golf 7 Rline 2.0 TDI Full Extra

Histora e veturës

12 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 00:28 ,

mercedes w123

Histora e veturës

Viti: 1980
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
08 Korr 15:30 ,

Golf 2 1.6 Dizel Fabrikisht Bojm ndrrim

Histora e veturës

550 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
07 Korr 23:10 ,

Golf 2 shitet ndrrohet

Histora e veturës

Viti: 1989
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Korr 03:52 ,

shitet golf 2

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 14:21 ,

Golf 2

Histora e veturës

600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Qer 21:05 ,

ANDROID BOX - MODELE 2020 - RESERVER ME KANALE

Histora e veturës

45 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Qer 11:09 ,

GOLF 7 1.6 TDI I DOGANUAR RKS EKSTRA I RUJTUN 2014

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 12:28 ,

GOLF 6 DSG. PA DOGAN

Histora e veturës

8 150 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Qer 23:16 ,

shitet golf 2 benzin plin punon super ose ndrrim

Histora e veturës

600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
12 Qer 23:11 ,

Shitet urgent golf 2 1.6 disel I thjesht ne gjendje te mir

Histora e veturës

430 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Qer 12:40 ,

Shitet Golf 2 ne gjendje te mire

Histora e veturës

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Qer 20:21 ,

opel ascona

Histora e veturës

440 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Qer 10:26 ,

Passat B6 2.0

Histora e veturës

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Qer 15:41 ,

VW Golf 2 benzin

Histora e veturës

250 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Maj 13:43 ,

Golf 6

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 2 | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Drenas juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione