Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf 5 | Drenas | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 5,kategori,ose vendndodhje Drenas,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 5 Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Drenas ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 22:04 Vetura , Drenas

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 22:01 Vetura , Drenas

fiat 126

2 250 EUR Price Reduced

Viti: 1985
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Mar 22:00 Vetura , Drenas

mercedes 123

1 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Mar 11:58 Vetura , Drenas

Urgent shes branik golf 6 edhe 5 branik x6 dizne

99 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Mar 10:20 Vetura , Drenas

Shes golf 4 1.9 TDI I TKUQE

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Mar 07:35 Vetura , Drenas

Golf 6 2011 AUTOMATIK DSG

9 200 EUR

07 Mar 06:31 Autopjesë dhe Pajisje Pjesë rezerve , Drenas

Pjes Audi,Clio,Corsa

505 EUR

05 Mar 18:25 Vetura , Drenas

Bme X3 4x4

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 04:49 Vetura , Drenas

Golf 1.9 Automatik

5 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 11:58 Vetura , Drenas

Golf 7

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Shk 20:42 Vetura , Drenas

Shes Bmw X3

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 13:47 Vetura , Drenas

Shitet Vetura: Golf VIII GTE. Hybrid

36 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Shk 09:48 Vetura , Drenas

Shes golf 4 1.9 TDI I TKUQE

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Shk 09:30 Vetura , Drenas

GOlF 2.0 TDI me ni beregasin

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Shk 20:28 Vetura , Drenas

Bmw X3 Xdrive 2.0D

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 01:49 Vetura , Drenas

audi 80 cc

1 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Shk 11:44 Vetura , Drenas

Golf 5 TDI

5 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Shk 19:10 Vetura , Drenas

Golf 5 1.9 TDI

5 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Shk 20:57 Vetura , Drenas

Golf 5 TDI

5 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Shk 23:16 Vetura , Drenas

Golf 2.0 Tdi me ni bregasin

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Jan 20:12 Vetura , Drenas

Shitet Golf 4 Ne Gjendie te Mir

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Jan 17:01 Vetura , Drenas

Golf 5 plus

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Jan 22:24 Vetura , Drenas

shitet ford pikap

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Dhj 17:58 Vetura , Drenas

GOLF 4

5 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Nën 12:40 Vetura , Drenas

Golf 2.0 Tdi me partikell filter

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Nën 17:06 Vetura , Drenas

Pjes Reno clio Audi a6

567 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Nën 15:45 Vetura , Drenas

Golf 2.0 Tdi full opcion

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Nën 23:47 Vetura , Drenas

Golf 2 1.6 dizell

1 400 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Nën 18:01 Vetura , Drenas

Blej old timer

11 Nën 12:01 Vetura , Drenas

Golf 5 1.9 tdi

5 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Nën 19:49 Vetura , Drenas

Blejm vetura nga 1000 deri në 10.0000

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 5 | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Drenas juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione