Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes | Drenas | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes,kategori,ose vendndodhje Drenas,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Drenas ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 19:36 ,

ndrrohet me vetur,gjip shtoj euro

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:32 ,

ndrrohet me vetur,gjip shtoj euro

3 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:11 ,

Mercedes-benz ML320 per pjes

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 16:06 ,

Blejm Gjitha llojet e veturav te Aksidentume

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:06 ,

Blejm vetura te aksidentume dhe me defekte

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:02 ,

Veturat e aksidenume qe keni me shit

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Maj 22:02 ,

Mercedes

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Maj 01:09 ,

Pjes Audi,Clio,Corsa,Bora,Passat

567 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Maj 23:32 ,

Blejm vetura te aksidentume dhe me defekte

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 16:25 ,

Mercedes S600

50 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
12 Maj 11:37 ,

Kreveta me dyshek 45€ 045-964-609

45 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Maj 12:08 ,

mercedes 190

2 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
09 Maj 11:39 ,

Mercedes E320 Avangard

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Maj 16:57 ,

Rent a Car

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 16:10 ,

URGJENTTT SHITET OPEL SINTRA 7 MUJ REGJISTRIM !!!

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 20:25 ,

Pjes Clio,Corsa,Bora,Passat,Audi

567 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 09:53 ,

Blej vetura te bame ndeshje

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Maj 15:27 ,

Kombi T4

2 600 EUR

05 Maj 07:49 ,

Mercedes C220 Automatik

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 20:10 ,

Mercedes c220 Avantgarde 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 23:38 ,

Shitet Mercedes C-220cdi

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 19:43 ,

Shitet-Ndrrohet Mercedes Automatik

1 550 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 12:34 ,

mercedes w126

2 500 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Pri 12:22 ,

vw golf 1

1 600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Pri 23:43 ,

Mercedes Benz 250 Dizel Fabrikisht RKS 6MUJ

900 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
06 Pri 15:02 ,

Shes ose ndrroj

1 350 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Pri 07:50 ,

Shitet Mercedes Benz 190D

1 250 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
03 Pri 04:06 ,

Mercedes E320 Automatik

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Pri 00:00 ,

Mercedes 190

1 900 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
01 Pri 00:00 ,

Mercedes 190

1 900 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
01 Pri 00:00 ,

Mercedes 190

1 900 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
01 Pri 00:00 ,

Mercedes 190

1 900 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
01 Pri 00:00 ,

Mercedes 190

1 900 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
01 Pri 00:00 ,

Mercedes 190

1 900 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 350 000 - 399 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Drenas juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione