Audi a6 | Ferizaj | Makina

Sot 21:24 ,

SHES PIKAPIN RENAULT KANGO 2004 1.9 DCI 1 VIT RKS

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:24 ,

SHES PEZHO 207 1.4 HDI GJENDJE PERFECTE RKS

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:37 ,

Truall ne shitje

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:37 ,

Truall ne shitje

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:36 ,

Truall ne shitje

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:45 ,

Shitet Gjipi MAZDA CX 7, 4X4 MANUAL

10 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:28 ,

Renault megane 1.5 dci

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:27 ,

Fiat punto 1.4 evo i doganuar

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:24 ,

Seat ibiza 1.6 tdi facelift i doganuar dhe homolog

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:12 ,

Citroen c4 1.6 hdi exlusive

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:46 Shitorja ,

Audi A6 3.0 TDI Allroad Quatro

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:41 ,

Paisje per restaurant/gjelltore

1 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 17:41 ,

aparat ndegjimi nga zvicrra phonak swiss

140 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 17:40 ,

Kuk per seat toledo

50 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:41 ,

Vw Golf 6 2.0tdi DSG HighLine Me dogan

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:27 ,

Audi A6 3.0 TDI Quattro Automatik RKS (4 Muaj) -04

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:27 ,

Audi a6

5 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:20 ,

audi A6 viti 2011

15 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999


Në fillim