Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

golf 4 | Ferizaj | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 4,kategori,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf 4 Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:48 Vetura , Ferizaj

MERCEDES VITO ME DOGAN 2.2 CDI bojm nrrim 044280873

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:01 Vetura , Ferizaj

VW GOLF 4 Rks 4 Muaj

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:55 Vetura , Ferizaj

Audi A3 2.0 TDI Sport Back 3x S-Line Quattro

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:46 Vetura , Ferizaj

mercedes ML 350 AMG line blue tec 9G

26 900 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:46 Vetura , Ferizaj

vw polo 1.2b 04/2012 rks 10 muaj

6 300 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:43 Vetura , Ferizaj

Audi A3 s line sport back s tronic

17 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:42 Vetura , Ferizaj

VW Touran 2.0 TDI 2017 High line BMT

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:42 Vetura , Ferizaj

Discovery sport HSE 2.2d SD4

20 600 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:42 Vetura , Ferizaj

Golf 7.5 1.6 TDI Automatik 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:42 Vetura , Ferizaj

Audi A6 3.0 TDI Quattro Automatik 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:42 Vetura , Ferizaj

Porsche Cayenne 3.0D Automatik 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:42 Vetura , Ferizaj

Audi A6 2.0 TDI Quattro Automatik 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:42 Vetura , Ferizaj

Golf 7.5 1.6 TDI Automatik 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:42 Vetura , Ferizaj

Golf 8 2.0 Automatik me dogan

Viti: 2020
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 13:41 Vetura , Ferizaj

BMW 216D Gran Tourer Automatik 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:40 Vetura , Ferizaj

BMW 116D Automatik 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:34 Vetura , Ferizaj

Bmw 3

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:53 Vetura , Ferizaj

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2011
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 18:57 Vetura , Ferizaj

Ford kuga 2.0 tdci automatik 4×4

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:51 Vetura , Ferizaj

Golf 4

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 04:41 Vetura , Ferizaj

Opel Antara 2.2 nga ����

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 16:14 Vetura , Ferizaj

Golf 4 - 1.6 SR Per Pjes

22 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Mar 13:21 Vetura , Ferizaj

Shes VW Golf 6 Iregjistruar rks 4 dyer

6 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 11:10 Vetura , Ferizaj

Golf 7 2.0 tdi Automatik Higline me dogan te paguar

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 07:33 Vetura , Ferizaj

I shitur

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 07:33 Vetura , Ferizaj

I shitur

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 22:51 Vetura , Ferizaj

Shitet mercedes b200 6 vite 1 pronar

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 13:43 Vetura , Ferizaj

Fiat scudo 2.0 jtd rks i skaduar 044280873

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 14:07 Vetura , Ferizaj

Shitet Golf 4

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Mar 23:41 Vetura , Ferizaj

VW GOLF 7R 2.0 TSI 4 MOTION 2016

18 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Mar 08:03 Vetura , Ferizaj

PASSAT 2.0TDI BLUEMOTION RKS1 VIT 2014 NDRR I MUNDSHEM

9 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 22:55 Vetura , Ferizaj

golf 7 1.6

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 22:21 Vetura , Ferizaj

Opel Aster 1.9

2 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Mar 11:32 Vetura , Ferizaj

Vw Golf 7 1.6tdi Automatik(Dsg) 2015

12 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 11:30 Vetura , Ferizaj

Bmw 3 2.0d F30 M-Packet Automatik modeli Individual

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 19:48 Vetura , Ferizaj

GOLF 4 ARL 1.9 150PS 110KW

4 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Shk 04:48 Vetura , Ferizaj

Golf 4

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Shk 16:57 Vetura , Ferizaj

Golf 4

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Shk 16:05 Vetura , Ferizaj

Golf 4

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Shk 18:26 Vetura , Ferizaj

Shes Peugeot Expert 2.0 dizel, 166xxx km me garantojn, 2010.

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 4 | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione