Ferizaj | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 17:24
Linku:
,

Range Rover Sport 3.0 SDV6 Autobiography 2014(99.000km)

41 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 09:44
Linku:
,

Mercedes Benz e220 CDI Blueefficiency automatik RKS

11 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:43
Linku:
,

OPEL CORSA D 1.3 CDTI Viti i prodhimit 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 02:19
Linku:
,

vw passat 2.0TDI

14 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 22:26 ,

Alfa Romeo 159 Ti 2.4 JTDm 210 Ps

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:26 ,

Shes pjes per vectra

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:25 ,

Ford Transit 2.0 TDCi

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 22:24 ,

Passat B5 Limuzine - RKS (Korrik 2021)

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:21 ,

Golf VII

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 22:19 ,

Blej Vetura Rks Aksidentuar Defekt pa Dogan Etj

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 22:09 ,

Pikap

6 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:07 ,

Shitet Motorri

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 22:01 ,

Shes pasatin

Viti: 1992
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 21:58 ,

Shes Opel Astra 1.6

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:57 ,

Shitet BMW 316

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:57 ,

Shitet BMW

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:52 ,

Mitsubishi Gjip

2 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:39 ,

Opel vektra

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:31 ,

Fiat sedici diesel 1.9 4X4

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:27 ,

Shitet Opel Corsa 2009

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:23 ,

Bmw 530d M-PACKET FULL EXTRA BLACK VERSION

9 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 21:22 ,

opel zafira RKS15.09.2021

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:18 ,

Toyota 4Runner 3.0TD 4x4 RKS

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:18 ,

Vw Golf 7 1.6 tdi.viti 2017 Facelift Me Dogan

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:02 ,

Shitet:BMW GT 530

14 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:01 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:00 ,

Mercedes C 220 CDI Me Dogan

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:59 ,

Shitet Tiguani 2.0 TDI DSG

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:57 ,

VW ARTEON 2.0 TDI DSG

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 20:54 ,

Bmw gran tourer viti 2016 Me Dogan

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:51 ,

Bmw 320

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:51 ,

Shes citroen c4 1.6 dizell E-hdi automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:51 ,

����CiTROENË C4/EXTRA 2007/2.0 TDi RKS NDRRiM ����

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:51 ,

Dacia Duster 1.5 4x4

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:51 ,

Vw Tiguan 4Motion

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:51 ,

Renault clio 1.5 dizel rks i ardh prej zvicre

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:50 ,

Mercedes benz a 180 2.0 dizel 2004 prej zvicre

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:49 ,

golf 6 1.6 tdi iposa arudhur nga jasht

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:49 ,

Wv Passat B8 2.0 TDI BLUEMOTION

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione