Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fushë Kosovë | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Fushë Kosovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Fushë Kosovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

24 Qer 00:22
Linku:
,

WV CADI SDI 2.0

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Korr 02:13
Linku:
,

WV CADY 1.9 TDI

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 04:24 ,

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

10 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:24 Shitorja ,

AUTO ZONA BLEJM VETURA TË GJITHA MODELET

1 400 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 04:21 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

3 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 04:21 ,

BLEJM KREJT LLOJET E VETURAVE TER KOSOVEN

9 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:37 ,

Opel zafira

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:29 ,

shes opell zafira OPC 2.0 benzin RKS 23 06 2023

2 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:27 ,

Opel zafira 2.0

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:22 ,

Ford ka 1.3

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 23:47 ,

Citroen C3 Aircross SUV

11 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 23:04 ,

VW CRAFTER 2.5 TDI, XXL, MAXI

10 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:04 ,

Peugeot Bipper 1.4 HDI RKS, Viti 2011

4 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:04 ,

VOLVO S60, R Design, Eco Drive, 2013 Motorsport

13 000 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:47 ,

Opel Astra

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:26 ,

Passat 3C 2.0 TDI AUTOMATIK

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:09 ,

Kombi

Viti: 1996
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:52 ,

SHITET SAAB 9.5 3.0TID

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:52 ,

SHITET PASAT B8 2.0 TDI

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:48 ,

Blejm vetura

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:39 ,

Nissan X-trail 2.2Di 4X4 2002 RKS I

5 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:27 ,

GOLF 6 1.6 TDI DSG VITI 2010 RKS 10.2022

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:05 ,

Shes Renault Laguna 1.9dci Dizel Klimatronik

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:50 ,

Shitet Fiat Scudo

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione