Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

golf 4 | Fushë Kosovë | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 4,kategori,ose vendndodhje Fushë Kosovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf 4 Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Fushë Kosovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:17 ,

Golf 4 1.9TDI, 2003

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 08:41 ,

Audi a4 2006 automatik

6 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:41 ,

BMW 116D 2.0DISEL F20/F21 RKS

12 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:06 ,

Golf 4 Dizell SDI

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:07 ,

Golf 7 -2.0 TDI 150ps full extra

12 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:18 ,

Golf 4 1.9 TDI

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 05:29 ,

��RRITE KENAQESIN NE SHTRAT

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 00:01 ,

Kombi opel movano frigo 2.5 cdti boj ndrrim

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Maj 17:14 ,

Blej te Aksidentume

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Maj 11:08 ,

I shitur..

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 17:32 ,

VW Tiguan R Line 2019 2.0 TDI

36 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
14 Maj 17:29 ,

OPEL Vectra 1.7 Dizell 1994

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 16:44 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Pri 00:17 ,

Vetur

4 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Pri 13:33 ,

Golf4

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Pri 18:20 ,

Shitet Golf 4

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Pri 23:32 ,

Vw Golf 4 1.9TDI RKS

4 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Pri 16:35 ,

Golf 4 1.9 TDI

4 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Pri 00:06 ,

Shitet Golf +, 1.9 TDI,viti 2007,manual

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 16:35 ,

Shes Golf 4 1.9 TDI

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Pri 06:05 ,

Shes Golf 4 TDI 4x4

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Pri 13:28 ,

Golf 4 Automatik

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Pri 12:13 ,

4 vetura mercedec golf 5+/C220/C270/ Audi A3

14 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Pri 21:55 ,

Automatik golf 4

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Pri 09:20 ,

Shitet ndrrohet me vetura gjipa cady pikapi rks ose pa dogan

45 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 01:29 ,

BLEj vetura pa dogan "auto dobreva"

46 EUR Price Reduced

Viti: 1986
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Mar 10:14 ,

GOLF 6 Match 2012 2.0

9 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 4 | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione