Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

mercedes | Fushë Kosovë | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe mercedes,kategori,ose vendndodhje Fushë Kosovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj mercedes Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Fushë Kosovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 20:17 ,

BLEJM VETURA ME TARGA TE HUAJA OSE RKS VETURA ME DEFEKT ��

109 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 19:59 ,

Audi a4 2006 automatik

6 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:59 ,

BMW 116D 2.0DISEL F20/F21 RKS

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:53 ,

Golf 4 TDI 1.9

3 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:02 ,

Blej te Aksidentume

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:02 ,

Mercedes ML 280 CDI

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:48 ,

190Dizell fabrikisht 5shpejci 4muj rks ne emeer tem

1 300 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:29 ,

Audi A3 2.0 Sline FullOpsion 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:41 ,

Shitet Mercedes Sprinter 211 cdi

59 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:19 ,

Mercedes EVO E320 CDI 4MATIC Avantgarde

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:28 ,

mercedes e 220

1 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Maj 17:32 ,

VW Tiguan R Line 2019 2.0 TDI

36 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
14 Maj 17:29 ,

OPEL Vectra 1.7 Dizell 1994

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 17:00 ,

Mercedes Benz E 220

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Maj 16:44 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Maj 21:39 ,

Mercedes Benz E 220

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Maj 10:43 ,

mercedes benz c/class 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 10:43 ,

Mercedes-Benz b180 2015 cdi

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 18:29 ,

Mercedes Benz urgjent

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 18:12 ,

Mercedes w210 cdi

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Pri 04:59 ,

Blejm vetura qe nuk i perdorni deri 20k��

13 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Pri 17:42 ,

Mercedes Benz ne shitje

1 600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Pri 10:01 ,

Shitet Mercedesi c220 (munsi ndrrimi) Facelift

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 14:06 ,

2018 Mercedes-Benz C-Class AMG C 43 4MATIC Cabriolet

30 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
28 Pri 01:42 ,

Shitet

1 600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Pri 22:33 ,

Mercedes 250

1 600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Pri 00:17 ,

Vetur

4 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Pri 19:09 ,

Shitet

7 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Pri 18:29 ,

Mercedes 220 cdi

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj mercedes | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione