Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjakovë | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Gjakovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Gjakovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 00:06 ,

X Class AMG Line

46 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 23:46 ,

Mercedes-Benz 240D

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 1981
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:34 ,

Alfa Romeo Giulietta

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:04 ,

MAZDA CX 5 KWD AUTOMATIC

14 950 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:01 ,

MERCEDES C 220 DIZEL

9 150 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:51 ,

MINI COOPER 1.4 DIZEL

3 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:51 ,

MERCEDES VITO 5 ULSE KLIMË

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:51 ,

SHKODA OCTAVIA 1.6 TDI

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:51 ,

VW GOLF 2.0 TDI

8 750 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:36 ,

Biciklet

150 EUR

Dje 21:34 ,

Opel vectra 1.7 TD me Klim

1 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:27 ,

Mercedes Benz C 200 Cdi Viti 2002 Rks

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:27 ,

Vectra 1.6 Benzin Rks Viti 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:20 ,

Shitet Ford Focus 1.8cdti

2 599 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:16 ,

OPEL INSIGNIA 2009 AUTOMATIK 7 MUAJ RKS

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 17:58 ,

Renault scenic

750 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 17:21 ,

Opel combo

600 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:01 ,

Opel Astra 1.7 CDTI model 2013

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:01 ,

Opel Astra 1.7 CDTI model 2013

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:01 ,

Skoda Fabia 1.6 TDI model 2013

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:01 ,

Skoda Fabia 1.6 TDI model 2013

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:01 ,

Skoda Octavia 2.0 TDI automatik model 2013

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:01 ,

Skoda Octavia 2.0 TDI automatik model 2013

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:01 ,

Skoda Octavia 2.0 TDI RS automatik model 2013

7 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:01 ,

Skoda Octavia 2.0 TDI RS automatik model 2013

7 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:01 ,

Mercedes-Benz E 220 CDI automatik model 2012

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:01 ,

Mercedes E-Class 220 7G BlueTec automatik model 2016

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Gjakovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione