Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kombi | Gjakovë | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kombi,kategori,ose vendndodhje Gjakovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kombi Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Gjakovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 16:06 ,

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:02 ,

Blejm Gjitha llojet e veturav te Aksidentume

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:17 ,

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:26 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2007
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 10:11 ,

Shitet t5

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 11:32 ,

VW AMAROK 2.0TDI 180PS automatik Highline viti2013 TVSH

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Maj 18:02 ,

Shitet kombi T2 ne gjendje te rregullt

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 20:47 ,

Shitet

4 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Pri 19:26 ,

Kombi T2

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 17:01 ,

Kombi vw T2

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Pri 15:40 ,

Shitet Opel Movano 3.0 cdti

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Pri 15:55 ,

Kombi VIVARO

5 700 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Pri 21:55 ,

Shes Kombin ne Gjendje Te rregull

850 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Pri 15:20 ,

Opel Vivaro 1.9 cdti 2004 i doganuar

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 20:18 ,

citroen jumpy

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Mar 06:55 ,

Shitet ndrrohet kombi citroen jamper 2.2 dizel

4 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
07 Mar 17:42 ,

Mercedes Vito me 2 ulse Automatik

1 600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Mar 16:16 ,

T4 kombi

3 800 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Mar 13:16 ,

T4 Kombi

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Shk 12:50 ,

fiat kombi

4 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Shk 12:04 ,

Shitet kombi T4

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 12:07 ,

Kombi

1 700 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Shk 18:00 ,

Shitet kombi t5 2.5 tdi

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Shk 12:19 ,

VW GOLF VII 2.0 GTD

26 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Jan 13:55 ,

AUDI A4 2.0 TDI

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Jan 13:46 ,

AUDI A4 2.0 TDI DPF

22 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Jan 13:45 ,

VW GOLF VII 2.0

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Jan 13:39 ,

TOURAN 2.0 TDI DSG

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Jan 13:38 ,

AUDI A3 2.0 TDI SPORBACK

19 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Jan 13:31 ,

BMW 116 D (F 20/F21)

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Jan 13:30 ,

MERCEDES BENZ E 220 CDI

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 13:25 ,

VW PASSAT 2.0 TDI SCR DSG

20 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Jan 18:02 ,

U shit flm merrjep

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Jan 22:01 ,

Shitet ndrohet kombi

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Jan 20:30 ,

Shitet

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Dhj 20:53 ,

Kombi T4

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Dhj 18:54 ,

Shitet Kombi

2 300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Dhj 19:33 ,

Kombi T4

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kombi | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Gjakovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione