Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

pasat 2 | Gjakovë | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe pasat 2,kategori,ose vendndodhje Gjakovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj pasat 2 Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | Gjakovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

30 Mar 17:49 Vetura , Gjakovë

pasat b7

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Mar 10:09 Vetura , Gjakovë

shitet

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Mar 10:09 Vetura , Gjakovë

shitet

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Mar 10:09 Vetura , Gjakovë

Pasat b7

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Mar 16:24 Vetura , Gjakovë

pasat b7

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Mar 15:47 Vetura , Gjakovë

pasat b7

111 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Mar 16:12 Vetura , Gjakovë

VW Pasat 2.0 TDI4M B8

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 11:30 Vetura , Gjakovë

Passat 2 shitet

8 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 11:14 Vetura , Gjakovë

Shitet pasat 2

800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 16:07 Vetura , Gjakovë

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2007
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
24 Shk 12:30 Vetura , Gjakovë

shes pasat 2

1 200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Shk 13:51 Vetura , Gjakovë

Mercedes A170 2002 (RKS skaduar) - Timon anglez

1 150 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Jan 09:24 Vetura , Gjakovë

Toyota Hilux

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
02 Nën 10:18 Vetura , Gjakovë

Shitet pasati c3

7 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Nën 20:54 Vetura , Gjakovë

Shitet pasati c3

7 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Tet 00:29 Vetura , Gjakovë

pasat

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Qer 19:51 Autopjesë dhe Pajisje Goma dhe Bandazhe , Gjakovë

Fellne Fiat 500

380 EUR

28 Maj 16:44 Servis për makina , Gjakovë

Pasat 3C

7 200 EUR

05 Maj 15:54 Vetura , Gjakovë

Pasat 3c Dsg individual 2007

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Mar 11:53 Vetura , Gjakovë

Shitet ndrrohet Pasat 1.9 turbo disel 93

1 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 10:30 Vetura , Gjakovë

BMW 320D

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Jan 18:59 Vetura , Gjakovë

Pikap Ford

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Dhj 22:42 Vetura , Gjakovë

Nuk Bej Ndrrim

9 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Dhj 15:00 Vetura , Gjakovë

Oferte per marakli

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
16 Sht 23:16 Vetura , Gjakovë

Vw Pasat 3c viti 2006 gjendje shum shum te mire

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Korr 09:00 Vetura , Gjakovë

Pasat Karvan 1.9 turbo disel 93

950 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 16:44 Vetura , Gjakovë

Pasat B7

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 13:29 Vetura , Gjakovë

TOUAREG 3.0 TDI

6 500 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Pri 16:46 Vetura , Gjakovë

Citroen Berlingo 1.4b 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Pri 17:24 Vetura , Gjakovë

Pasta 2

2 200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 35 000 - 39 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj pasat 2 | Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | Gjakovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Pasat 2 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Jetta
  • pasat 2 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Passat CC | Passat
  • Pasat 2 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf | Golf
  • Pasat 2 në kategorinë Vetura | Land Rover
  • Pasat 2 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | 200
  • Pasat 2 në kategorinë Vetura | Opel | Astra
  • Pasat 2001 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Passat | Passat
  • pasat 2003 në kategorinë Vetura | Opel
  • Pasat 2 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Phaeton
  • pasat 2 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Passat | Passat

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione