Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

reno clio | Gjakovë | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe reno clio,kategori,ose vendndodhje Gjakovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj reno clio Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | Gjakovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

15 Mar 16:07 Vetura , Gjakovë

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2007
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
15 Shk 13:51 Vetura , Gjakovë

Mercedes A170 2002 (RKS skaduar) - Timon anglez

1 150 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Tet 13:26 Autopjesë dhe Pajisje Pjesë rezerve , Gjakovë

Sensor Nafte

40 EUR

01 Mar 00:51 Vetura , Gjakovë

Reno Clio 1.2 benzin regj 05 11 2022

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Mar 00:51 Vetura , Gjakovë

Reno Clio 1.2 benzin regj 05 11 2022

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Mar 00:51 Vetura , Gjakovë

Reno Clio 1.2 benzin regj 05 11 2022

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Shk 10:30 Vetura , Gjakovë

BMW 320D

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Shk 11:44 Vetura , Gjakovë

Shitet Reno Clio 2004 Dizell me REGJISTRIM me KLIM

3 480 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 11:35 Vetura , Gjakovë

Reno Clio 1.5-DIZELL 2004 6 MUj Regjistrim

3 150 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 18:59 Vetura , Gjakovë

Pikap Ford

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Sht 19:39 Vetura , Gjakovë

shitet reno clio 1.5 dci

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Pri 13:29 Vetura , Gjakovë

TOUAREG 3.0 TDI

6 500 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Jan 19:24 Vetura , Gjakovë

Shitet Reno Clio

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Gush 08:01 Vetura , Gjakovë

shes fiajt uno 1.0 benzin dhe plin rks 7 muj

699 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Korr 11:00 Vetura , Gjakovë

Nissan Primastar DCI 115

17 Maj 13:55 Vetura , Gjakovë

Reno Clio 1.2 16v Benzin

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Pri 11:35 Vetura , Gjakovë

PASSAT 1.9 TDI

5 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Jan 12:27 Vetura , Gjakovë

Reno clio 1.9 dizell boj ndrim

1 439 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Gush 17:22 Vetura , Gjakovë

Renault Master

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 01:33 Vetura , Gjakovë

Renault

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 19:58 Vetura , Gjakovë

Reno clio

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 21:20 Vetura , Gjakovë

Mbrojtse per Mercedes Vito

60 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Sht 14:05 Vetura , Gjakovë

Shes kombin ndrrimi i mundshem

3 499 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Qer 16:09 Vetura , Gjakovë

Bmw 320d Automatik

10 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 21:00 Vetura , Gjakovë

shitet Reno Clio 1.5 DCI

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Maj 11:42 Vetura , Gjakovë

shitet ndrrimi munshem

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 21:37 Vetura , Gjakovë

Shitet

1 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Shk 10:31 Vetura , Gjakovë

Shitet

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Shk 21:43 Vetura , Gjakovë

RENO CLIO 1.5 DCI-03

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 15:18 Vetura , Gjakovë

Shitet

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Jan 19:38 Vetura , Gjakovë

Reno clio 1.2 b

Viti: 1994
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Nën 16:45 Vetura , Gjakovë

Peugeot 307 2.0 hdi

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 21:26 Vetura , Gjakovë

Shitet Pikapi Ford 1 vit rexhistrim Disel

1 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
07 Korr 00:01 Vetura , Gjakovë

VW Passat 3C -05 CH

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Korr 10:50 Vetura , Gjakovë

Renault Clio -95

1 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj reno clio | Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | Gjakovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione