Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

vetura ne shitje | Gjakovë | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe vetura ne shitje,kategori,ose vendndodhje Gjakovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj vetura ne shitje Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | Gjakovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

27 Mar 10:24
Linku:
Shitorja Vetura , Gjakovë

U SHIT flm MerrJep

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Mar 10:04
Linku:
Shitorja Vetura , Gjakovë

MERCEDES BENZ B-CLASS

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Mar 10:24
Linku:
Shitorja Vetura , Gjakovë

VW TOURAN 2.0TDI NEW MODEL

Viti: 2020
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Mar 10:24
Linku:
Shitorja Vetura , Gjakovë

MERCEDES BENZ E-CLASS 9G

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 11:10
Linku:
Vetura , Gjakovë

Mercedes GLC 220d AMG 4Matic 2021

Viti: 2021
Kilometrazha: 35 000 - 39 999

Sot 03:37 Shitorja Vetura , Gjakovë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

7 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 02:11 Vetura , Gjakovë

Mercedes Benz Cdi E220 ��Automatik��☎️045 288 222☎️

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:57 Vetura , Gjakovë

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2002
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 20:35 Vetura , Gjakovë

AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO S TRONIC 3X S LINE

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:40 Shitorja Vetura , Gjakovë

BMW X1 S-DRIVE 2.0D

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:35 Shitorja Vetura , Gjakovë

VW TOURAN 2.0TDI NEW MODEL

Viti: 2020
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:35 Shitorja Vetura , Gjakovë

SKODA OCTAVIA 2.0TDI STYLE

Viti: 2018
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:35 Shitorja Vetura , Gjakovë

OPEL ZAFIRA 2.0CDTI 7ULESE

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:34 Shitorja Vetura , Gjakovë

VW GOLF VI 2.0TDI 4MOTION

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:34 Shitorja Vetura , Gjakovë

AUDI A4 2.0TDI AMBIENTE - i sapo Doganuar ����

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:33 Shitorja Vetura , Gjakovë

MERCEDES BENZ B-200 CDI 7G

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:33 Shitorja Vetura , Gjakovë

AUDI A6 2.0TDI SPORTBACK

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:33 Shitorja Vetura , Gjakovë

SKODA OCTAVIA 2.0TDI DSG

Viti: 2020
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:32 Shitorja Vetura , Gjakovë

AUDI A5 SB S-LINE QUATTRO

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:32 Shitorja Vetura , Gjakovë

PASSAT B7 2.0TDI BMT PANORAM

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:32 Shitorja Vetura , Gjakovë

MB C-250 4MATIC AMG-LINE

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:32 Shitorja Vetura , Gjakovë

ALFA ROMEO GIULIETTA RED EDITION- I

9 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:32 Shitorja Vetura , Gjakovë

MB R-350CDI 4MATIC 7ULES

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:31 Shitorja Vetura , Gjakovë

VW TOURAN BLUEMOTION DSG

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:28 Vetura , Gjakovë

Bmw 535

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:53 Shitorja Vetura , Gjakovë

VW TOURAN BLUEMOTION DSG

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:53 Shitorja Vetura , Gjakovë

VW GOLF VI 2.0 GTI SPORT

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:53 Shitorja Vetura , Gjakovë

VW GOLF VII 2.0TDI HIGHLINE

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:48 Shitorja Vetura , Gjakovë

AUDI SQ5 3x S-LINE QUATTRO

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:48 Shitorja Vetura , Gjakovë

SKODA OCTAVIA SCOUT 4X4

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:48 Shitorja Vetura , Gjakovë

BMW 1 D 2.0 MODEL URBAN

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:47 Shitorja Vetura , Gjakovë

AUDI A4 2.0TDI QUATTRO AVANT

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:47 Shitorja Vetura , Gjakovë

OPEL ISNIGNIA SPORTS TOURER

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:46 Shitorja Vetura , Gjakovë

VW TIGUAN 2.0TDI DSG 4Motion

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:46 Shitorja Vetura , Gjakovë

FIAT DOBLOCARGO 1.9JTD

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:46 Shitorja Vetura , Gjakovë

PASSAT B7 2.0TDI DSG HIGHLINE

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:46 Shitorja Vetura , Gjakovë

AUDI A3 2.0TDI ATTRACTION

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:46 Shitorja Vetura , Gjakovë

VW PASSAT CC 2.0TDI BMT

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 17:45 Shitorja Vetura , Gjakovë

VW TOURAN 7ULESE DSG

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:45 Shitorja Vetura , Gjakovë

BMW 1 D 2.0 NEW FACELIFT

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:45 Shitorja Vetura , Gjakovë

VW GOLF VII 2.0TDI HIGHLINE

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:44 Shitorja Vetura , Gjakovë

SKODA OCTAVIA 2.0TDI DSG

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:44 Shitorja Vetura , Gjakovë

AUDI A3 2.0TDI SPORTBACK AMB

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:17 Shitorja Vetura , Gjakovë

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 14:13 Shitorja Vetura , Gjakovë

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2011
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 12:39 Vetura , Gjakovë

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:37 Vetura , Gjakovë

��BLEJM VETURA AKSIDENT DEFEKT RKS PA DOGAN 24/7��

55 555 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 12:36 Vetura , Gjakovë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 12:36 Vetura , Gjakovë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:25 Vetura , Gjakovë

Mercedes Benz GLK 250 CDI 7G Automatik 4 Matic

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:48 Vetura , Gjakovë

VW Tiguan 2.0 TDI 4 Motion DSG Automatik 1 vit RKS

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj vetura ne shitje | Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | Gjakovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione