Gjilan | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

17 Sht 08:17
Linku:
,

Renault- shitet urgjentisht

Histora e veturës

2 090 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 00:35
Linku:
,

Smart Brabus 1.0 automatik

Histora e veturës

7 640 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 10:02
Linku:
Shitorja ,

VW Passat 2.0 TDI DSG 2015����

Histora e veturës

14 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 16:07 ,

VW GOLF 6 1.6 TDI -11

Histora e veturës

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:06 ,

AUTO.24 BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN

Histora e veturës

49 300 273 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:06 ,

��BLEJM VETURA GJITHA LLOJET AKSIDENT DEFEKT RKS PA DOGAN��

Histora e veturës

49 523 954 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:06 ,

BLEJM VETURA QE STE DUHET TRANSPORTI GRATIS

Histora e veturës

7 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 16:05 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:36 ,

Mercedes

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:35 ,

Opel zafira

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:34 ,

Blej Vetura Rks Aksidentuar Defekt pa Dogan Etj

Histora e veturës

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 15:32 ,

Shes Golf 4 1.9TDI viti 2003

Histora e veturës

4 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:31 ,

Shes Bmw 118d manual 6 shpejci

Histora e veturës

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:30 ,

Ssangyong actyonSports

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 15:30 ,

Opel insignia

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:28 ,

Opel astra 1.6 2014

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 15:19 ,

Range Rover Sport 3.0 dizell

Histora e veturës

15 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:17 ,

Touran 1.6 dsg 2014

Histora e veturës

8 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:17 ,

Mercedes C220 Dizel Rks 2 Muj Klima Funksionale

Histora e veturës

3 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 15:06 ,

mercedes 2.5

Histora e veturës

600 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:06 ,

Audi Q5 2.0 2011

Histora e veturës

15 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:05 ,

Ww jetta 1.9 tdi vp2007

Histora e veturës

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 15:05 ,

Motorr te opel omegav

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:04 ,

Opel omega

Histora e veturës

480 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:59 ,

Shkoda VRS 2.0 dizel DSG V.P 2012 Rks

Histora e veturës

9 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:56 ,

Ford Kuga 2.0 Dizel 148.000 km Sapo Doganum

Histora e veturës

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 14:50 ,

OPEL INSIGNIA 2016 AUTOMATIK RKS ����

Histora e veturës

9 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:38 ,

AUDI A3 2.0TDI Automatik����

Histora e veturës

15 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:36 ,

OPEL ANTARA 2013 AUTOMATIK 139*** KM

Histora e veturës

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:24 ,

Peugeot 206+

Histora e veturës

4 250 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:24 ,

Citroen Berlingo MultiPlace Orginal 1.6

Histora e veturës

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:24 Shitorja ,

Mercedes-Benz C 250 CDI,4Matic

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:24 Shitorja ,

Ssangyong Korando 2.0 XVT,4WD

Histora e veturës

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:23 Shitorja ,

Renault Espace dCi 160

Histora e veturës

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:23 Shitorja ,

Chevrolet Orlando 2.0 TDI,Dizel

Histora e veturës

5 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:23 Shitorja ,

Dacia Duster 1.6, Benzin

Histora e veturës

4 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:23 Shitorja ,

Kia Rio IV 1.4 CRDI ISG

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:23 Shitorja ,

Daci Sandero 1.2, 75,Benzin

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:23 Shitorja ,

Renault Kango 1.5dCi

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:22 Shitorja ,

Mini Cooper 1.6,Bnezin

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:22 Shitorja ,

Opel Meriva B 1.4,Turbo

Histora e veturës

4 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:04 ,

Shitet Golf 6 Bluemotion 1.6 TDI 105.PS Viti 2011 8.400.€

Histora e veturës

8 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:02 ,

Passat B8 2.0 Tdi Vp 2016 Sapo doganuar dhe regjistruar

Histora e veturës

12 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:48 ,

GOLF 6 2.0 dizel

Histora e veturës

7 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:40 ,

Vw t5 me 5 ulese dupellkabin

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione