Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

C3 | Gjilan | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe C3,kategori,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj C3 Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 23:44 ,

Citroën C3 1.4 HDI Dizel -Rks 4Muj- -V.p 2003- -Boj Ndrrim-

2 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:50
Linku:
Shitorja ,

Citroen C3 Picasso

3 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:22 ,

Lada

Viti: 1990
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Gush 20:12 ,

Bmw

20 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Gush 20:12 ,

Audi a3

10 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 20:12 ,

Golf 7

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Korr 16:44 ,

Citroen c3 1.2benzin

5 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Korr 22:44 ,

Mercedes

5 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Korr 12:54 ,

Shitet Citroen c3 1.6 diesel

5 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Qer 16:38 ,

Citroen c3

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 10:51 ,

Passat automatik c3 2.0

5 600 EUR

05 Maj 21:04 ,

Pasat automatik 2.0 dizel c3

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Pri 13:08 ,

BMW 730 2015

25 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 23:54 ,

Shitet

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Mar 19:29 ,

Citroen c3

2 550 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Shk 19:44 ,

Citroen C3

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 18:41 ,

Citroen c3

2 550 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Shk 15:44 ,

Citroen c3

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Shk 15:45 ,

Citroen c3

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Shk 21:31 ,

Audi a2 1.2 Tdi

4 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 11:01 ,

Citroen c3

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Shk 13:56 ,

Citroen c3

4 250 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Shk 19:32 ,

Shitet Citroën C3, i sapoardhur nga Zvicra

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Jan 12:36 ,

Citroen C3 1.4 HDi viti 2007 rks ne gjendje shum te mir

2 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Jan 15:34 ,

Shitet. citroen c3

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Jan 22:14 ,

Citroen C3

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Dhj 20:11 ,

Citroen c3

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Tet 19:14 ,

Pasat C3 2005 1.9 TDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
19 Gush 19:44 ,

Citroen C3 1.4 HDI

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
18 Gush 12:40 ,

Citroen c3 pluriel cabriolet 2009

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Maj 21:35 ,

Shitet Citroën c3 1.4 benzin 2009 kabriolet

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Pri 10:04 ,

CITROEN C3 1.4 DIESEL

6 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
21 Mar 15:47 ,

Citroen C3 picaso

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Mar 09:38 ,

CITOREN C3 DIZEL

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Shk 13:04 ,

SHITET CITOREN C3 - Disel

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Shk 12:35 ,

Citroen C5 2.0 HDI AUTOMATIK TIPTRONIK PA DOGAN

850 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj C3 | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • C3 në kategorinë Vetura | Citroën | C3
  • c3 në kategorinë Vetura | Škoda
  • C3 në kategorinë Vetura | Nissan | Micra
  • C3 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen
  • C3 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz
  • C3 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • C3 në kategorinë Vetura | BMW | X-modele
  • c3 në kategorinë Vetura | Renault | Laguna
  • c3 në kategorinë Vetura | Peugeot
  • C350 në kategorinë Vetura | BMW | Seri 5

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione