Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Caddy | Gjilan | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Caddy,kategori,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Caddy Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:32 ,

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:40 ,

VW Caddy 1.6 TDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 14:29 ,

Reno laguna 2.2 disel

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 14:16 ,

Bmw 118 2.0dizell

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:16 ,

Bmw x5

11 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:44 ,

Pikap caddy 2.0 Sdi Rks deri 9 muaj ngjendje perfekte tel..

3 050 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 21:10 ,

Bmw

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 16:33 ,

Blejm Opel Corsaa B C D

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Maj 09:51 ,

CADDY 2.0TDI BMT -12.2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 11:32 ,

Caddy 1.9, 2009q

4 050 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Maj 11:03 ,

Caddy pikab 2009

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Maj 16:01 ,

Mercedes

5 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 19:07 ,

Passat 1.8 T

3 000 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 00:44 ,

VW Passat 2.0 Tdi viti 2008

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Pri 13:08 ,

BMW 730 2015

25 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 19:47 ,

Kartele navigacioni per VW Evropa+ Harta te reja 2022-23

50 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Pri 18:21 ,

Caddy 1.9 , 2009-q

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Pri 12:04 ,

Bmw 118 2.0dizell

8 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 15:33 ,

Kartele navigacioni per VW Evropa+ Harta te reja 2022-23

50 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Pri 14:43 ,

Golf 4 GTI 1.8 Turbo 20V ( EURO 4 ) prej zvicres

1 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Pri 17:23 ,

Bmw x5 ndrrim me vetura me te vogel

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 23:23 ,

WV Caddy

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Caddy | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione