Golf 2 | Gjilan | Makina

Sot 00:52 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr����

9 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:11 ,

Golf VI Plus

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:18 ,

Shitet Golf 6. 2.0 automatic DSG.

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:18 ,

Shitet Golf 6 Plus 2.0 Automatic

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:31 ,

Golf 7 automatik

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:22 ,

GOLF 2 DIZELL VITI 91

650 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 20:22 ,

Shitet golf 2 1.3 benzin plin 89 V.P

550 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:52 Shitorja ,

VW Golf VI 2.0 TDI 4Motion Manual ����

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:30 ,

Mini cooper

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 15:47 ,

Shes golf 2 1.6 dizel

560 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 10:56 ,

Pikap Peugeot Partner 1.6 disel 180 km te kaluara

4 444 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:26 ,

Golf 2 1.6 turbo Dizel 1 vit Regjistrim MOTOR GTD

1 400 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 09:24 ,

VW Golf 2 1,6 benzin

1 100 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:00 ,

Golf 7

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:31 ,

BLEJM VETURA PA DOGAN DHE RKS ��

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 08:30 ,

AUTO PJESË " AUDI - VW - SKODA - SEAT "

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 04:43 ,

golf 2

1 300 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Sht 21:57 ,

Golf 7

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Sht 17:28 ,

Golf 2

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Sht 17:07 ,

u shit e gzoft pronar nga kamenica

1 350 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Sht 16:55 ,

Golf 7 automatik

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Sht 10:16 ,

Golf 7 automatik 2014

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Sht 23:34 ,

Golf 7 automatik

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Sht 21:05 ,

golf 7

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Sht 20:43 ,

Golf 6

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 17:51 ,

Golf 7 automatik full

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Sht 15:29 ,

RENAULT AUTOMATIK

5 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 15:28 ,

ford fiesta

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Sht 15:27 ,

seat ibiza

5 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Sht 15:27 ,

citroen c3 me dogan homologim

5 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 14:40 ,

Golf 7 automatik

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Sht 12:02 ,

Shitet Vetura Vw Golf 6 2.0 TDI Viti 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 10:39 ,

Opel insignia

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 10:28 ,

Golf 7 automatik 2.0 me 102 mij km

14 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
23 Sht 09:58 ,

VW Golf 2 GTI 1.8 20V Turbo

5 800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

  • Golf 2 në kategorinë Vetura
  • golf 2 në kategorinë All Category
  • Golf 2 në kategorinë Makina
  • Golf 2 në kategorinë Vetura
  • golf 2 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • golf 2 në kategorinë Makina
  • Golf 2 në kategorinë Vetura
  • golf 2 në kategorinë Vetura
  • golf 2 në kategorinë Vetura
  • golf 2 në kategorinë Vetura

Në fillim