Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Opel astra g | Gjilan | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel astra g,kategori,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Opel astra g Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 18:22 ,

Lada

Viti: 1990
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Gush 23:40 ,

Opel Astra 1600 benzin-plin 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Gush 20:45 ,

Opel astra 1600 benzin-plin 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Maj 14:13 ,

Reno laguna 2.2 disel

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Mar 22:56 ,

Opel Astra G 1.7 Dizel Motorr Japan -Rks 11Muj-

2 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Mar 18:11 ,

Opel Astra G Special Edetion 100 - IRMSCHER -

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Shk 18:09 ,

Shes opel astra g 2.0 DTI

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
21 Jan 23:36 ,

Opel astra G 1.7 DTI

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Nën 16:45 ,

Shitet opel astra G 2003

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 12:07 ,

Opel Astra 1.7 Diesel

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Korr 00:32 ,

Shes pjes per opel astra g karavan

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Maj 07:49 ,

Opel Astra G 2.0 Dizel -Rks 30-08-2021- -Boj Ndrrim-

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Maj 00:25 ,

shite opel astra g

3 480 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Jan 14:50 ,

Opel Astra G 1.7 disel

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 18:24 ,

Flm u shit

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Dhj 19:41 ,

Opel Astra G

750 EUR

19 Tet 18:28 ,

Opel Astra G 2.2 diesel

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 12:45 ,

Shes opel astra G

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gush 22:46 ,

Ushit

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Korr 18:32 ,

Opel Astra

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 15:47 ,

Opel Astra G

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Shk 17:54 ,

OPEL ASTRA G 1.7 DISEL

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 09:23 ,

Opel

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Jan 17:30 ,

Opel Astra 1.8 16v

3 099 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Jan 01:12 ,

Opel Astra G 1.8 16v

3 399 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Nën 18:29 ,

Astra G

3 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Sht 19:22 ,

Audi a6 AUTOMATIK

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Korr 09:21 ,

opel astra g

2 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Maj 19:54 ,

Shes ose ndrroj opel astra G

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Maj 14:53 ,

Shitet ose ndrrohet

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Maj 12:43 ,

opel astra g 1.4

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 18:49 ,

U shittt

1 150 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Jan 14:28 ,

Opel Astra G 1.4 b viti 2005 CLASIC RKS 10MUAJ

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Tet 13:24 ,

Opel Astra

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Sht 00:08 ,

Opel Astra u shitt egzoft pronari ri

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Sht 12:58 ,

Opel Astra G 2.0 DTI - 02

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Sht 00:38 ,

Shitet opel astra g 2.0 dti

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 00:02 ,

Shitet

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 12:19 ,

GOLF 5

60 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: > 500 000
27 Jan 22:37 ,

V.p Shiten Pjeset Per Opella

Viti: 2002
Kilometrazha: 65 000 - 69 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel astra g | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione