Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Seat leon | Gjilan | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Seat leon,kategori,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Seat leon Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 18:22 ,

Lada

Viti: 1990
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Gush 20:12 ,

Bmw

20 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Gush 20:12 ,

Audi a3

10 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 20:12 ,

Golf 7

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Korr 22:44 ,

Mercedes

5 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Pri 13:08 ,

BMW 730 2015

25 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 21:31 ,

Audi a2 1.2 Tdi

4 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 20:25 ,

SEAT Leon

4 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Jan 19:48 ,

Seat Leon 1.4TSI FR

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Dhj 22:32 ,

seat��

2 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Sht 16:49 ,

Seat leon 1.6 Diesel

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Gush 23:39 ,

Seat Leon 2.0 automatik

11 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Korr 18:57 ,

Seat Leon 1.9 TDI 150 PS

1 700 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 00:06 ,

Seat Leon Fr

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 12:40 ,

Seat leon

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Dhj 23:06 ,

Seat Leon

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Tet 09:53 ,

Seat Leon 1.9 TDI Ecomotive

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Korr 16:44 ,

Seat leon 1.6 tdi 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 00:53 ,

Shitet Renault Laguna viti 2005 1.9 dizell

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Jan 15:56 ,

Seat Leon

7 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Dhj 13:56 ,

golf 2 gti

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Gush 09:55 ,

Seat Leon 2.0 Tdi

16 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
08 Korr 18:51 ,

Vetem viber

6 100 EUR

18 Qer 23:32 ,

Seat leon

15 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
10 Maj 21:52 ,

Shitet Seat Leon

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 00:10 ,

Shes Kerrin Seat Leon 1.8 20v

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 16:57 ,

Seat Leon

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Pri 14:04 ,

Seat leon 2.0 Tdi FR 184 ps nga zvicrra

15 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Pri 00:00 ,

Peugeot 607 2.2hdi

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Seat leon | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Seat leon në kategorinë Vetura | BMW
  • SEAT LEON në kategorinë Vetura | Alfa Romeo | Giulietta
  • Seat leon në kategorinë Vetura | Audi | A4
  • Seat leon në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Seat leon në kategorinë Vetura | Jeep
  • SEAT leon në kategorinë Makina
  • seat leon në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Passat
  • Seat leon në kategorinë Vetura | Škoda
  • seat leon në kategorinë Vetura | Seat | Toledo
  • SEAT LEON në kategorinë Vetura | Ford | Focus

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione