T4 | Gjilan | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe T4 ,kategori,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj T4 Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:29 ,

Lada riva 1.3 benzin

Histora e veturës

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:08 ,

Seat ibiza

Histora e veturës

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:07 ,

Hyundai

Histora e veturës

3 200 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:04 ,

���� Ford Ranger 2.5 TDCi 4x4 ����

Histora e veturës

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:35 ,

Kombi T4 2.4 Dizel viti 98 tip top ...

Histora e veturës

2 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:35 ,

Kombi T4 2.4 Dizzel viti 1998 ngjendje perfekte tiptop..

Histora e veturës

2 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:34 ,

Kombi T4 2.4 Dizel ngjendje perfekte tip top

Histora e veturës

1 850 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 17:45 ,

VW T4 1.9 DIZELL 1998 ME DOGANË TË PAGUAR.

Histora e veturës

3 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Qer 16:25 ,

Shitet

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Qer 11:12 ,

RENAULT AUTOMATIK vp2012

Histora e veturës

5 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 19:02 ,

Crafter 2008

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: > 500 000
06 Qer 19:55 ,

Shitet ose ndrroj me t3 ose t4 me prekolic ose mercedes vito

Histora e veturës

2 400 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Maj 20:55 ,

Gjilan

Histora e veturës

1 350 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Maj 02:19 ,

Ford transit connect

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Maj 10:50 ,

Citroen c3

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 08:15 ,

2 shtepi ne Gjilan

Histora e veturës

73 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Maj 07:10 ,

Moler/Fasader Profesional 045662014

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Maj 07:07 ,

Bejm lyerjen e brendshme e te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAV

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Maj 22:30 ,

TOUAREG 3.0 TDI V6

Histora e veturës

9 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 18:15 ,

T4 . 6 ulse. 2.5 TDI

Histora e veturës

3 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Pri 20:39 ,

shitet t4 1.9 td pa dogan

Histora e veturës

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Pri 02:55 ,

Kombi T4 2.4 Dizel 9 ulse shum i rujtun ngjendje tiptop

Histora e veturës

1 950 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Pri 13:24 ,

Kombi VW T4 MANUAL ."NAFT".

Histora e veturës

Viti: 1994
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Mar 23:03 ,

T4 1.9 turbo

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 18:59 ,

VW Touran dizel

Histora e veturës

8 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 20:02 ,

T4 1.9 dhe 2.4

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 21:41 ,

Kombi t4

Histora e veturës

1 700 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Mar 22:11 ,

BMW M530D E60 M//PERFORMANCE

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Shk 16:12 ,

T4 dizel 1.9

Histora e veturës

2 400 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Shk 19:40 ,

VW Passat 2.0 Tdi viti 2009

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj T4 | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione