Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

X5 | Gjilan | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe X5,kategori,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj X5 Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:32 ,

Blejm vetura te aksidentume

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:24 ,

Nissan Patrol

Viti: 1993
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:22 ,

Lada

Viti: 1990
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Gush 10:15 ,

Bmw x5 Xdrive 30 D vp 2008 Rks nje Vit

9 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Gush 20:12 ,

Bmw

20 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Gush 20:12 ,

Audi a3

10 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 20:12 ,

Golf 7

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Gush 11:27 ,

Bmw 118 2.0dizell

7 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Gush 19:20 ,

Radio me navigacion per te gjithe llojet e veturave

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Gush 14:11 ,

Bmw

7 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Korr 19:49 ,

Bmw X5 M40d Viti 2010 8 Shpejsi

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Korr 22:44 ,

Mercedes

5 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Korr 13:46 ,

Bmw X5 4x4 3.0i Automatik Regjistrim 1vit

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 22:01 ,

Bmw X5 (zvicer)

5 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj X5 | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • X5 në kategorinë Vetura | Chevrolet | Cruze
  • X5 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | S 500 | S-Class
  • X5 në kategorinë Makina
  • x5 në kategorinë Vetura | Ssangyong
  • x5 në kategorinë Vetura | Porsche
  • X5 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Tiguan
  • x5 në kategorinë Vetura | BMW | X5 | X-modele
  • x5 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • X5 në kategorinë Vetura | BMW | 520 | Seri 5
  • X5 në kategorinë Vetura | Ford

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione