Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

kombi | Gjilan | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe kombi,kategori,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj kombi Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:39 ,

SHITET KOMBI T5 Transporter Diesel 2.5 tdi

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:22 ,

Lada

Viti: 1990
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:23 ,

Shitet Kombi

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:40 ,

Kombi T4 1.9 turbo me tabela te huaja gjendje perfekte tel..

1 750 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Gush 21:45 ,

Shes kombi t4

15 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Gush 12:20 ,

Mercedes sprinter 2.2 dizell

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Gush 19:56 ,

SHITET KOMBI - FURGONI TRANSPORTUES

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Gush 11:27 ,

Bmw 118 2.0dizell

7 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Gush 19:20 ,

Radio me navigacion per te gjithe llojet e veturave

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Gush 14:11 ,

Bmw

7 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 21:34 ,

Shitet kombi t5 n gjendje t rregullt

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Gush 19:30 ,

Mercedes sprinter 211

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
03 Gush 14:33 ,

Citroen Jumper 2.2hdi 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Korr 17:53 ,

Kombi T.4 Dizell 2.4

2 200 EUR Price Reduced

27 Korr 19:53 ,

Shese kombin mercdes sprinter

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Korr 00:25 ,

Kombi T3 syncro

5 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Korr 21:45 ,

Bmw 320d x-drive Touring/Kombi

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Korr 22:54 ,

SHITET KOMBI MERCEDES-BENZ 2007

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Korr 15:42 ,

SHITET KOMBI MERCEDES-BENZ 220 2007

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Qer 16:56 ,

Shitet 046-151-349

1 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
29 Qer 16:38 ,

Citroen c3

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Qer 10:08 ,

Shitet kombi

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Qer 21:54 ,

SHITET KOMBI T5 2.5 tdi

5 100 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 22:26 ,

Kombi kiper

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 10:41 ,

Blejm Opel Corsaa B C D

10 000 EUR

31 Maj 07:51 ,

Shitet kombi t4 046147565

900 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Maj 02:26 ,

kombi T3 syncro

5 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Maj 23:34 ,

Kombi t5

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 16:25 ,

Shitet kombi 043541970

1 100 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Maj 19:48 ,

kombi T3 syncro

5 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Maj 15:21 ,

SHITET KOMBI IVEKO DIZELL VP.98 ME DOGANË.ch

3 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Maj 12:32 ,

Minibus

21 Maj 15:04 ,

Shitet urgjent

1 100 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj kombi | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Kombi në kategorinë Makina
  • kombi në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Kombi në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T4
  • kombi në kategorinë Vetura | Audi | Q5
  • kombi t4 në kategorinë Makina
  • Kombi në kategorinë Vetura | BMW | X-modele
  • kombi në kategorinë Vetura | Toyota | Hiace
  • kombi në kategorinë Vetura | Audi | Q7
  • kombi në kategorinë Vetura | Mitsubishi | L300
  • kombi në kategorinë Vetura | Opel

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione