Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

land rover | Gjilan | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe land rover,kategori,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj land rover Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 18:14 Shitorja Vetura , Gjilan

Land Rover Evoque SD4 Automatik

16 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 17:13 Vetura , Gjilan

Fellne për Xhip Land Rover 225-55-R17

380 EUR Price Reduced

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Mar 21:11 Vetura , Gjilan

Baci

2 555 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Mar 21:59 Vetura , Gjilan

Pjes per Land rover sport

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 21:25 Vetura , Gjilan

PIKAPI PEUGEOT EXPERT 2.0 HDI 2010 -me klim

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Mar 03:55 Vetura , Gjilan

Renault laguna

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 00:55 Vetura , Gjilan

Reno laguna 1.9 D

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 00:34 Vetura , Gjilan

Shes Renault laguna 1.9 D

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Mar 03:09 Vetura , Gjilan

Shitet Reno laguna 1.9

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 23:52 Vetura , Gjilan

Reno Laguna 1.9 dizel

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 13:50 Vetura , Gjilan

Vetura/Makina në shitje - Land Rover

9 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 09:36 Vetura , Gjilan

Landrover 2.0 4x4 funksional

2 750 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Dhj 21:09 Vetura , Gjilan

Land Rover Defender

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Dhj 08:10 Vetura , Gjilan

RENO MEGANA 1.5 AUTOMATIK

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Dhj 09:28 Vetura , Gjilan

MERCEDES A CLAS 180 CDI VITI 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Tet 13:37 Vetura , Gjilan

Land Rover 2.0

3 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Gush 10:10 Vetura , Gjilan

Land Rover Freelander Për Pjesë

Viti: 2002
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
23 Qer 11:03 Vetura , Gjilan

Range Rover Sport 2.7 HSE Automatil Full Opcion

8 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Shk 12:02 Vetura , Gjilan

U shitttt flm merrjep

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Jan 18:21 Vetura , Gjilan

Shitet Land Rover 2.0 disel manuel 4X4

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Dhj 09:49 Vetura , Gjilan

FreeLander

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Nën 12:48 Vetura , Gjilan

Land Rover Freelander 1.8i 167.000km origjinale rks 10muj

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Nën 14:41 Vetura , Gjilan

Land rover

4 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Tet 18:18 Vetura , Gjilan

Land Rover freelander

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Tet 14:53 Vetura , Gjilan

Range rover Sport land

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
13 Sht 16:16 Vetura , Gjilan

Citroën C5 3.0 HDi Automatik 2011 exclusive I doganuar rks

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Qer 22:20 Vetura , Gjilan

land Rover

3 850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Qer 10:02 Vetura , Gjilan

Land Rover Frelander 4x4 2.0 Diesel 2001

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Maj 17:31 Vetura , Gjilan

Shitet Land Rover Freelander 1.8 Benzin 4x4

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Pri 22:31 Vetura , Gjilan

Ibrahimsejfiu

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Nën 15:59 Vetura , Gjilan

U SHIT FLM MERRJEP...,AUTOMATIK,Rks:29.06.2021,.02

4 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Maj 18:31 Autopjesë dhe Pajisje Goma dhe Bandazhe , Gjilan

Goma me Fellne

500 EUR

08 Shk 20:26 Vetura , Gjilan

LAND ROVER RR SPORT 30.0 S/C

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Dhj 13:56 Vetura , Gjilan

golf 2 gti

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 08:17 Vetura , Gjilan

shitet kia sportage 2.2 dizel

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Tet 17:16 Vetura , Gjilan

Shitet Land Rover 1.8 benzin

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Tet 22:04 Vetura , Gjilan

U SHIT FLM MERRJEP

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Sht 19:37 Vetura , Gjilan

Land Rover Defender 110

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
26 Qer 09:03 Vetura , Gjilan

Cuca

20 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Jan 17:20 Vetura , Gjilan

Land rover 2.0 dizell regjistrim 4 muj klim 4x4

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Dhj 18:20 Vetura , Gjilan

Mercedes e220 2010

13 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Dhj 10:33 Vetura , Gjilan

She's land rover

45 468 509 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj land rover | Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione