Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

rent a car | Gjilan | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe rent a car,kategori,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj rent a car Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:22 ,

Rent A Car YLLI (Gjilan)

20 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 22:22 ,

FA rent a car

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Korr 22:22 ,

rent a car FA

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Qer 16:04 ,

Car rental

20 EUR / ditë

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Maj 16:28 ,

Rent a car ALD

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Mar 11:01 ,

Rent a car

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Mar 18:13 ,

Rent a car

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Jan 02:23 ,

Rent a Car

13 Jan 11:14 ,

Rent a car.de

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Jan 20:31 ,

Rent a car

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Jan 11:50 ,

Rent a car

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Dhj 09:06 ,

Rent A Car KooRRA 044 77 88 33&049 77 88 33

Viti: 2005
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
23 Dhj 09:02 ,

Rent a car KORRA 044 77. 88.33 dhe 049 77 88 33

15 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Dhj 09:02 ,

Rent A car KORRA 044 77 88 33 dhe 049 77 88 33

15 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Dhj 12:34 ,

Rent A Car Azdreni

1 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Dhj 14:05 ,

Bejm lyerjen e brendshme e te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAV

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Nën 19:55 ,

Vetura me Qera

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Tet 03:19 ,

Renault laguna ne gjendje te shkelqyer

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Tet 06:42 ,

Rent a car KORRA 044 77 88 33......049 77 88 33

15 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
13 Tet 06:42 ,

Rent a Car 044-77-88-33 ' KORRA ' 049 77 88 33

15 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Tet 10:51 ,

Rent a car "KORRA"044 77 88 33dhe 049 77 88 33

15 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Korr 09:41 ,

Mercedes a class 2.0 disel 1 vit rks

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Qer 21:03 ,

Shitet audi 80

1 200 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Qer 14:36 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Mar 11:35 ,

RENT A CAR "REISI"

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Mar 21:32 ,

RENT A CAR "REISI"

202 530 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Jan 15:07 ,

Rrnt a car

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Sht 14:39 ,

Rent a car, Olsi Rent

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Sht 21:39 ,

Rent a car

15 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Gush 21:34 ,

Rent a Car Theomali

25 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Qer 13:47 ,

Rent a car Sopi

20 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Mar 18:08 ,

RENT A CAR 63 all AUTOMATIK DIESEL

20 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
31 Dhj 10:56 ,

Rent A Car Delta Auto

20 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Dhj 17:40 ,

Speed Garage

20 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
12 Nën 21:06 ,

Rent A Car " REDONI " Qmimi fillestar 24.99 $

25 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 09:34 ,

rent a car 045-585-082

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Shk 11:51 ,

Gjilani Rent a Car, Vetura me Qera prej 19.90€

19 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj rent a car | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione