Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjilan | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Dje 20:36 ,

BMW X1 X-DRIVE AUTOMATIK 2013

13 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:54 ,

����GOLF 7 2.0 TDI AUTOMATIK 186.000KM����

14 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:48 ,

Shes mercedes 250 dizell 2200 euro

2 050 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 19:36 ,

Porsche Macan S

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 19:04 ,

VW Bora 1.9 dizell ne gjendje shum te mir

1 680 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:04 ,

Ford Mustang Kabriolet

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 19:00 ,

Shitet OPEL ZAFIRA 1.9 CTDI- JO ndrrim

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 19:00 ,

Shitet Vetura e tipi Opel Insignia 2.0 Dizel

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:56 Shitorja ,

Audi 8R SQ5 3.0 TDI,Quattro

22 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:56 Shitorja ,

Smart 451 Fortwo coupe

3 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:55
Linku:
Shitorja ,

Opel Insignia B 2.0 CDTI,ST

13 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 18:55 Shitorja ,

Peugeot 208 1.2,Benzin

4 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 18:52
Linku:
Shitorja ,

VW Tuareg 3.0 V6 TDI

21 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:52
Linku:
Shitorja ,

Land Rover Evoque SD4

19 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:52 Shitorja ,

Peugeot 207 SW 1.6i,16V

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 18:52 Shitorja ,

Ford Focus 1.0 SCTI,Benzin

4 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 18:52 Shitorja ,

Peugeot 308 1.6HDi

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:52
Linku:
Shitorja ,

Bmw 840d xDrive

84 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 18:51 Shitorja ,

Suzuki GF, Alto 1.0, Benzin

2 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:51 ,

BMW 520d sportautomatik 2012 i aksidentuar

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione