Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjilan | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Sot 17:10 ,

Mercedes benz E220 d

1 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:52 Shitorja ,

Ford Ranger 2.2 Diesel Automatic 2016 6G����

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:14 ,

BMW 125i M PERFORMACE

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:58 ,

BMW 116 D AUTOMATIK

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:00 ,

Bmw 320

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Gush 21:21 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Gush 12:07 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Gush 15:30 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Gush 14:51 ,

Bmw120d

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Gush 13:32 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Gush 21:35 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Gush 10:30 ,

Shes Audi A6

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Korr 07:18 ,

Fellne 15

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Korr 22:16 ,

Skuter

1 EUR

Viti: 2010
25 Korr 09:40 ,

Pasat B7 2013

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Korr 19:43 ,

Shes audi 1.9 tdi 6 shpejtsi

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Korr 11:20 ,

opel corz 1.0 benzin manual 2001-2002

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Korr 17:55 ,

Mazda 2.0 diesel

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Korr 15:51 ,

hgkhfry

1 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Korr 00:02 ,

Audi A4

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Korr 22:59 ,

Me marrvesgje

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Korr 23:37 ,

Mercedes A class

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Korr 23:33 ,

Shitet Mercedez-benz

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
10 Korr 23:33 ,

Shitet Mercedez-benz

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
10 Korr 23:06 ,

Mercedes A class

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione