Gjilan | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:50
Linku:
,

Shitet BMW 118

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Pri 02:19
Linku:
,

Ford transit connect

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 14:48 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:48 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2008
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 14:40 ,

i shituuuur Shes Golf 4 1.9TDI Automatik tiptronik

4 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:39 ,

Chevrolet Nubira, 2.0 VCDi, 2009

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:37 ,

Caddy Disel

850 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:37 ,

Mercedes A clas

3 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:35 ,

Motorr per Chevrolet Nubira/ Lacetti/ Captiva - Opel Antara

1 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 14:28 ,

Shite pasati viti 2008. Cc4km230000

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:27 ,

She's ndrroj

1 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 14:26 ,

Reno clio per pjes

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:26 ,

Mercedes B180 CDI 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:26 ,

Goma te veres

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:25 ,

Opel omega urgjent

500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:24 ,

Motorr te opel omegav

Viti: 1999
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:23 ,

Pasat b7 urgjent

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:00 ,

OPEL ASTRA J 2013 1.7 CDTI ��������

5 650 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:58 ,

mercedes E350 amg

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:58 ,

VW PASSAT B6 2.0TDI - Highline Full

7 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:58 ,

Urgjent Peugeot super qmim

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:57 ,

Shitet golf 4 tdi 74 kw

4 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:54 ,

Pezho207

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:47 ,

Skoda Praktik 1.2 benzin

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:47 ,

Golf 2

2 300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 13:47 ,

Peugeot 206+

4 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:46 ,

Shitet Mercedes C 220 CDI Automatik 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:34 ,

Shitet Golf 5 1.9 TDI 6 Shpejtsi

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:33 ,

Blej Vetura Rks Aksidentuar Defekt pa Dogan Etj

2 440 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 13:33 ,

Shitet Vetura Golf 6 2.0 TDI Viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:32 ,

Shitet Golf 6 2.0 TDI AUTOMATIK DSG Viti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:30 ,

Audi a4 automatik

14 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:17 ,

Opel vectra 2.2 disel gts ne gjendje prefekte

2 600 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:01 ,

♦️SHITEN FELLNET 225/40/18 5x115♦️

220 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 13:00 ,

Ulse per Golf 6-5

85 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 12:59 ,

Opel Corsa D 1.4B 2012 I Ardhur Nga Zvicra ����

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:59 ,

Auto Barjte Buli 24-7 (SHLEP)

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione