Opel astra | Kaçanik | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel astra,kategori,ose vendndodhje Kaçanik,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Opel astra Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Kaçanik ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

29 Qer 17:41 ,

Shitet

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Maj 19:22 ,

Opel astra twinport

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 20:34 ,

Fellne 15

Histora e veturës

Viti: 2020
Kilometrazha: > 500 000
08 Pri 05:34 ,

Shitet

Histora e veturës

700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Mar 16:46 ,

Fellne me goma vere

Histora e veturës

110 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Shk 17:09 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
11 Qer 09:01 ,

Shitet vetura Opel astra me nje çmim te volitshem

Histora e veturës

3 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Maj 20:04 ,

Opel Astra 1.7 Dizel - 2000

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Jan 13:52 ,

ASTRA 2003 ECOTEK

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Tet 14:17 ,

Opel astra dizell

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Gush 13:18 ,

Opel astra

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Nën 19:07 ,

opel astra 1.6 benxin gas regj 8 muj

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Sht 16:00 ,

Opel Astra 1.7 CDTI

Histora e veturës

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Korr 20:18 ,

Opel astra 1.8 16v automatik

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Pri 21:43 ,

Opel Astra 1.4

Histora e veturës

400 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Pri 16:56 ,

OPEL ASTRA F 1993 BENZ / GAS

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Korr 20:56 ,

Opel Astra -01

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Qer 12:01 ,

OPEL ASTRA 1.8 BENZIN PLIN KLIM FUNKSIONALE

Histora e veturës

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 19:07 ,

shitet vetura opel astra 1.7 diesel 2005

Histora e veturës

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Jan 17:57 ,

gjendemi ne han te elezit

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Gush 21:51 ,

Shes veturen

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel astra | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Kaçanik juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Opel astra në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | E 270 | E-Class
  • opel astra në kategorinë Vetura | Land Rover | Discovery
  • Opel astra në kategorinë Vetura | Acura
  • Opel astra në kategorinë Vetura | Ford | Fiesta
  • Opel astra në kategorinë Vetura | Audi | A2
  • opel astra në kategorinë Vetura | Hyundai
  • Opel astra në kategorinë Vetura | Audi | A4
  • Opel astra në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Caddy
  • Opel astra në kategorinë Vetura | Isuzu
  • opel astra në kategorinë Vetura | Fiat | Sedici

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione