Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

4x4 | Kastriot | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 4x4,kategori,ose vendndodhje Kastriot,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 4x4 Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Kastriot ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 16:31 ,

VW TOUAREG 2.5 MANUAL 6G 2004 4x4

5 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:29 ,

SHKODA YETI 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 4X4

11 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:10 ,

RANGE ROVER 3.0 TD 2005 4X4 RKS

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:52 ,

FORD RANGER 2.5D 4x4 2001

5 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 10:26 ,

RANGE ROVER 3.0 TD 2005 4X4 RKS ��044202497

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Maj 22:18 ,

Opel signum

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Maj 22:17 ,

OPEL SIGNUM

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Maj 23:59 ,

OPEL SIGNUM

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Maj 20:30 ,

Ushitt flmmmm

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 21:54 ,

Ushitt flmmmm

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 09:36 ,

RANGE ROVER 3.0 TD 2005 4X4 RKS

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Mar 10:31 ,

Shes Hyundai 2.9 TDI 4x4

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 20:26 ,

Ushitt flmmmm

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Dhj 19:35 ,

i shitur

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Nën 12:50 ,

Bmw x3 2.0D xdrive

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Nën 06:59 ,

e shit

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Tet 16:18 ,

Ushitt flmmm

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Sht 15:29 ,

Ushitt flmmmm

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Sht 08:44 ,

Ushitt flmmmm

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Gush 00:17 ,

Ushitt flmmmm

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Qer 18:14 ,

Ushitt flmmmm

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 21:54 ,

ML 270 CDI REGJISTRIM 11 MUAJ 4X4 ME MUNDESI NDRRIMI

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Nën 12:28 ,

OPEL SIGNUM 3.0 V6 SHITET BEJ NDRRIM

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Gush 19:52 ,

ndrim i mundshem

3 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Korr 23:22 ,

Opel antara CDTI (4x4) 2.0

8 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Mar 19:52 ,

Mercedes A170 dizel

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 4x4 | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Kastriot juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

4x4 4x4 4x4 4x4 4x4 4x4 4x4 4x4 4x4 4x4

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione