Caddy | Kastriot | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Caddy,kategori,ose vendndodhje Kastriot,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Caddy Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Kastriot ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

02 Korr 01:43 ,

Shitet Pikap caddy Perfekt gjendje RKS

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Qer 18:14 ,

Ushitt flmmmm

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 08:25 ,

SHITET OPEL SIGNUM

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 08:25 ,

SHES OPEL SIGNUM MUNDESI NDRRIMI

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 19:01 ,

Caddy

Histora e veturës

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Jan 17:12 ,

Caddy

Histora e veturës

3 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Dhj 17:39 ,

CADDY 1.9TDI PA DOGAN

Histora e veturës

2 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Nën 12:28 ,

OPEL SIGNUM 3.0 V6 SHITET BEJ NDRRIM

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Nën 13:57 ,

CADDY 1.9 TDI 77KW 2005

Histora e veturës

2 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 16:08 ,

VW CADDY 1.9 TDI PA DOGAN

Histora e veturës

2 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 19:07 ,

VW Beetle benzine 70-at

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Mar 19:52 ,

Mercedes A170 dizel

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Shk 19:39 ,

shes Ndrroj Pikap Caddy

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Shk 13:32 ,

Pikap Caddy

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Shk 13:32 ,

Pikap Caddy

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Shk 13:28 ,

Pikap Caddy

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Shk 13:28 ,

Pikap Caddy

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Shk 13:28 ,

Pikap Caddy

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Shk 13:28 ,

Pikap Caddy

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Jan 12:03 ,

Wv caddy maxi life 1.9 tdi

Histora e veturës

9 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Jan 19:03 ,

VW Caddy 1.9 TDI

Histora e veturës

5 650 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 17:38 ,

VW CADDY 1.9 SDI 6 MUJ RKS

Histora e veturës

1 350 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Sht 20:17 ,

Caddy

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Sht 20:04 ,

Caddy

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Qer 10:44 ,

VW Caddy 1.9 tdi me dogan te pagua

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Pri 14:00 ,

Shes VW Caddy 1.9 Dizel, Viti 96

Histora e veturës

670 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Pri 22:01 ,

Shes Pikap WV Caddy Gizel, VP 96

Histora e veturës

800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Mar 21:31 ,

Caddy 1.5 Tdi Dizel viti 2015

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Mar 18:21 ,

Opel Zafira 2.0 2003

Histora e veturës

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Mar 17:49 ,

VW Caddy 1.9 TDi DSG 2009

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Shk 21:23 ,

Shes Caddy TDI 1.6 Dizell viti 2015

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Shk 18:19 ,

Caddy 1.9 SDI

Histora e veturës

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Shk 13:30 ,

Shitet Caddy 1.9 SDI

Histora e veturës

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Jan 16:21 ,

NË SHITJE

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Tet 10:42 ,

Vw Caddy 1.9 TDI

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Tet 13:41 ,

Bejme Polirimin e veturav me qmime AKSION 25€

Histora e veturës

25 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Qer 21:19 ,

Opel Aster 1.7

Histora e veturës

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Tet 13:13 ,

Caddy 1.9 SDI 2000

Histora e veturës

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Caddy | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Kastriot juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione