Polo | Kastriot | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Polo,kategori,ose vendndodhje Kastriot,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Polo Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Kastriot ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

24 Korr 16:38 ,

Passat 3c DSG viti 2008 rks 3muj

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Korr 17:56 ,

Shitet polo Top

Histora e veturës

650 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Qer 18:14 ,

Ushitt flmmmm

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 08:25 ,

SHITET OPEL SIGNUM

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 08:25 ,

SHES OPEL SIGNUM MUNDESI NDRRIMI

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Shk 12:01 ,

Polo 1.4 TDI I tkuqe

Histora e veturës

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Shk 15:50 ,

Polo 1.4 TDI

Histora e veturës

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Jan 02:24 ,

peugeot 3008 viti 2011 2.0 HDI RKS 7 MUJ URGJENT

Histora e veturës

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Dhj 11:27 ,

Shitet Polo 1.6 Dizel

Histora e veturës

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 12:28 ,

OPEL SIGNUM 3.0 V6 SHITET BEJ NDRRIM

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Nën 00:10 ,

Polo 1.3 Benzin Rks 3 Muajë

Histora e veturës

499 EUR Price Reduced

Viti: 1986
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Qer 13:44 ,

Polo

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Maj 17:26 ,

Ushitt flmmm

Histora e veturës

1 550 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 19:07 ,

VW Beetle benzine 70-at

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Maj 13:05 ,

Shitet ose ndrrohet fiat bravo 1.9jtd

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Pri 20:21 ,

Polo-97-

Histora e veturës

500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Mar 19:52 ,

Mercedes A170 dizel

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Shk 10:56 ,

Shitet ose ndrrohet fiat bravo

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Jan 22:06 ,

Shes Polo 1.4 TDI BlueMotion

Histora e veturës

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Jan 22:09 ,

Shes polo 1.4 dizel TDI BlueMotion

Histora e veturës

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Jan 22:02 ,

Shes ose ndrroj Polo 1,9

Histora e veturës

1 550 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Jan 15:44 ,

Shitje

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Nën 20:10 ,

U shit flm POLO 1.4 TDI viti 2008

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Nën 22:44 ,

Shitet Vetura

Histora e veturës

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 16:57 ,

POLO 2002 ME KLIM

Histora e veturës

3 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 18:20 ,

Polo 95 fabrikisht diesel rks i skaduar pa denime

Histora e veturës

770 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Sht 18:52 ,

Polo

Histora e veturës

700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Pri 22:52 ,

Shes Polo 1.6 Tdi

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Mar 18:21 ,

Opel Zafira 2.0 2003

Histora e veturës

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Nën 17:47 ,

vetur

Histora e veturës

4 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Tet 13:41 ,

Bejme Polirimin e veturav me qmime AKSION 25€

Histora e veturës

25 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Polo | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Kastriot juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Polo Polo Polo Polo Polo Polo Polo polo Polo Polo

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione