bmw | Kastriot | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe bmw,kategori,ose vendndodhje Kastriot,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj bmw Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Kastriot ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

30 Korr 09:49 ,

BMW F30 320D 184PS 2012 M-SPORT ME DOGAN ��04420249

Histora e veturës

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Korr 09:19 ,

AUTO.24.BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN VW BMW AUDI

Histora e veturës

49 300 273 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Korr 16:38 ,

Passat 3c DSG viti 2008 rks 3muj

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Korr 11:12 ,

Bmw 320d 2001

Histora e veturës

3 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Korr 00:28 ,

Adem

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Qer 18:14 ,

Ushitt flmmmm

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 23:18 ,

Bmw seri e36 compact 316i viti 2000

Histora e veturës

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Qer 16:52 ,

BMW 335 d

Histora e veturës

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Qer 16:40 ,

BMW 335 d

Histora e veturës

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Qer 07:55 ,

BMW M3

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Maj 09:34 ,

Bmw 318.D, 2011 viti

Histora e veturës

10 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Pri 16:14 ,

x1 2.0 dizell

Histora e veturës

11 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Pri 12:45 ,

SHITET BMW 530

Histora e veturës

6 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 08:25 ,

SHITET OPEL SIGNUM

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 08:25 ,

SHES OPEL SIGNUM MUNDESI NDRRIMI

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Shk 17:04 ,

vw bora 1.9

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Shk 09:54 ,

BMW 320 E91 2008

Histora e veturës

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 14:38 ,

Bmw 320d e92

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Jan 02:24 ,

peugeot 3008 viti 2011 2.0 HDI RKS 7 MUJ URGJENT

Histora e veturës

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Dhj 21:37 ,

Shitet

Histora e veturës

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Dhj 16:27 ,

She’s BMW X5

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 12:28 ,

OPEL SIGNUM 3.0 V6 SHITET BEJ NDRRIM

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Gush 12:48 ,

Shes Veturen BMW E90 320D Dizell

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Gush 08:38 ,

shes bmw

Histora e veturës

1 350 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Gush 08:37 ,

Bmw 320

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Qer 11:34 ,

BMW 218 DIZEL

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
08 Qer 11:36 ,

BMW 320d

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Qer 18:23 ,

BMW 525 3.0D AUTOMATIK FACELIFT

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Maj 19:07 ,

VW Beetle benzine 70-at

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Maj 13:05 ,

Shitet ose ndrrohet fiat bravo 1.9jtd

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Maj 15:21 ,

SHITET BMW 730 DIZELL AUTOMATIK 2005 RKS

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 10:20 ,

shes bmw

Histora e veturës

1 350 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Mar 19:52 ,

Mercedes A170 dizel

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj bmw | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Kastriot juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Bmw BMW Bmw 320 Bmw Bmw Bmw BMW Bmw bmw bmw

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione