Golf | Klinë | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf,kategori,ose vendndodhje Klinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Klinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:09 ,

AUTO.24 BLEJM VETURA DEFEKT DHE AKSIDENT VW BMW AUDI

Histora e veturës

49 300 273 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Korr 14:22 ,

Golf 1

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 00:13 ,

Golf 4 1.9

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
09 Korr 00:13 ,

Shes golf 4

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Qer 20:30 ,

Golf 5

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Qer 00:03 ,

Shitet Golf 2

Histora e veturës

950 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Qer 08:46 ,

VW Golf dizel

Histora e veturës

9 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 23:38 ,

Golf 7 Gtd 2016 karavan

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 22:45 ,

Golf 2

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Maj 21:18 ,

Shitet Golf 7 GTD karavan 2016

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 21:18 ,

Shitet Golf 7 pa dogan GTD karavan

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 20:25 ,

Shes golf 4

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 23:13 ,

Shitet golf 4 TDI

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Maj 11:07 ,

Golf 4

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Maj 16:23 ,

Shitet golf 4 TDI

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Maj 11:17 ,

SHES KOMBIN T4 URGJENT RIGJISTRIM 10 MUJ 1.9 ME TURBO

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Maj 18:45 ,

SHES KOMBIN T4 URGJENT RIGJISTRIM 10 MUJ 1.9 ME TURBO

Histora e veturës

2 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Maj 20:13 ,

Shes golf 4 TDi 1.9 pa dogane

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Maj 18:55 ,

Golf 4

Histora e veturës

1 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Pri 21:37 ,

Golf 4 1.9

Histora e veturës

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Pri 17:37 ,

Shitet

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Pri 17:02 ,

Shitet Golf 2 ne gjendje shum te mir

Histora e veturës

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 13:33 ,

Golf 2

Histora e veturës

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 08:29 ,

pasat

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Pri 08:27 ,

Shitet Golf 2 ne gjendje shum te mir

Histora e veturës

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 14:48 ,

Shitet

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Pri 14:10 ,

Shes Golf 3

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Pri 19:26 ,

Golf 2

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 16:36 ,

Golf 2 1.9 dizel

Histora e veturës

550 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
01 Pri 20:35 ,

Golf Plus 1.9

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Klinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione