Golf 3 | Klinë | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 3,kategori,ose vendndodhje Klinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 3 Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Klinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:09 ,

AUTO.24 BLEJM VETURA DEFEKT DHE AKSIDENT VW BMW AUDI

Histora e veturës

49 300 273 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Maj 20:13 ,

Shes golf 4 TDi 1.9 pa dogane

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Pri 17:37 ,

Shitet

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
08 Pri 14:48 ,

Shitet

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Pri 14:10 ,

Shes Golf 3

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Mar 16:15 ,

Shitet T2

Histora e veturës

700 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 01:13 ,

Golf 3 1.9tdi

Histora e veturës

2 100 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Mar 19:59 ,

Golf 3 1.9 tdi

Histora e veturës

2 100 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Mar 13:09 ,

Golf 3

Histora e veturës

1 350 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Shk 18:09 ,

Golf 3 1.9tdi Ac klime

Histora e veturës

2 250 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Shk 22:41 ,

Ndrroj Golfin 3 1.9 tdi shtoj pare

Histora e veturës

Viti: 1996
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
09 Shk 14:14 ,

Shitet

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Jan 10:48 ,

VW Golf 3 dizel

Histora e veturës

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Jan 22:16 ,

Golf 3

Histora e veturës

500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Dhj 20:47 ,

Golf 3

Histora e veturës

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Tet 22:37 ,

Shitet passat B 5.5 higline qmimi 4000€

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Tet 13:51 ,

Shiten Stopat

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Sht 13:41 ,

shitet

Histora e veturës

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Gush 19:45 ,

Shitet range rover sport tip top i servisuar

Histora e veturës

12 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Gush 13:03 ,

Golf 3

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Gush 13:03 ,

Golf 3 1.9 me klim

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Gush 16:40 ,

Golf 3 me klime

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Gush 13:51 ,

Golf 3

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Gush 14:11 ,

Golf 3

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Gush 11:29 ,

Golf 3

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Gush 15:06 ,

Golf 3 1.9 me Klim

Histora e veturës

1 550 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Gush 12:40 ,

Golf 3 1.9 me Klim

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Korr 14:22 ,

Golf 3 1.9 turbo dizel me klime

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Korr 10:53 ,

Golf 3 1.9 me Klime

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Korr 13:24 ,

Golf 3 1.9 me Klime

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Korr 10:45 ,

Golf 3 1.9 Turbo dizel

Histora e veturës

1 550 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Korr 18:54 ,

Golf 3

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Korr 18:42 ,

Golf 3 1.9 turbo dizel

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Korr 17:35 ,

Golf 3 1.9 me Klim

Histora e veturës

1 550 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Korr 17:14 ,

Golf 3 1.9 me Klime

Histora e veturës

1 550 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Korr 13:14 ,

Golf 3 1.9d me Klime

Histora e veturës

1 550 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Korr 10:55 ,

Golf 3 1.9tdi AC funksionale

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Korr 21:24 ,

Golf 3 1.9 tdi me klim

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Korr 19:11 ,

Golf 3 1.9 me Klime

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Korr 16:24 ,

Golf 3 1.9 tdi me Klime

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Korr 15:34 ,

Golf 3 1.9 tdi AC klime funsksionale

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Korr 14:04 ,

Golf 3 1.9 tdi me Klime AC

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Korr 13:56 ,

Shes ndrroj golf 3 1.9

Histora e veturës

1 350 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Korr 23:19 ,

Shes ndrroj gofl 3

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: > 500 000
04 Korr 15:47 ,

Golf 3 urgjent

Histora e veturës

900 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 3 | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Klinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione