audi a3 | Klinë | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe audi a3,kategori,ose vendndodhje Klinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj audi a3 Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Klinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:09 ,

AUTO.24 BLEJM VETURA DEFEKT DHE AKSIDENT VW BMW AUDI

Histora e veturës

49 300 273 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:32 ,

Opel Vectra 1 vit regjistrim

Histora e veturës

2 650 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Korr 20:51 ,

AUDI A3 2.0 S-TRONIC

Histora e veturës

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 11:41 ,

Klin klin

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 14:54 ,

Audi A3 sportback s-tronik

Histora e veturës

8 750 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Nën 18:53 ,

shes

Histora e veturës

5 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Nën 12:29 ,

Audi a3 1.8 v5 2002

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Gush 19:45 ,

Shitet range rover sport tip top i servisuar

Histora e veturës

12 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
01 Mar 14:19 ,

Audi a3

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 19:15 ,

AUDI A3

Histora e veturës

950 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Sht 10:52 ,

Opel Astra J 2.0, 2011 Automatik ,Mundesi ndrrimi

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 17:38 ,

Audi A3 2.0 sline

Histora e veturës

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 23:36 ,

Audi A3 sline

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Jan 17:28 ,

Golf 2

Histora e veturës

2 100 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 15:26 ,

Audi a3 1.9tdi 130

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Tet 16:25 ,

U shit bmw ����

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Gush 21:12 ,

AUDI A3 1.4 benzin turbo

Histora e veturës

7 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Qer 12:20 ,

audi a3 2001tdi

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 23:18 ,

Shitet skoda oktavia

Histora e veturës

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Pri 21:03 ,

Shitet Audi A3 S-line

Histora e veturës

9 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 14:28 ,

Shitet audi A3

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Nën 14:11 ,

GIMI

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Tet 17:40 ,

Audi A3 automatic tip tronic

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Sht 15:19 ,

Audi a3

Histora e veturës

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Korr 15:20 ,

Shitet Vetura Audi A3 dizell 1,9 2005

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Korr 09:31 ,

Audi a3 stronik 7 shpejsi

Histora e veturës

14 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Maj 17:13 ,

Audi A6 2.5 TDI

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Pri 07:59 ,

Shes audi a3 2.0 Dizell

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj audi a3 | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Klinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione