Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Lipjan | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Lipjan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Lipjan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:56 ,

GOLF 7.5 1.6 TDI..DSG..2017..

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:51 ,

Golf 6 plus 2.0TDI DSG Automatik 2010

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:38 ,

Shitet Bmw 2.0 (116 d) Automatik M8 e ardhur nga gjermanina

12 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:37 ,

Golf 7 2.0TDI Automatik 2015 rks 1vit

11 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:14 ,

Fiat Punto 1.9 Dizel RKS 2003

1 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:13 ,

Opel Agila 1.0 Benzins RKS

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:13 ,

ML 320 AMG-line DIZEL AUTOMATIK

8 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:13 ,

GOLF 7 2.0 GTD FULL EKSTRA [ I RI ]

13 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:13 ,

Peugote 407 2.0 Benzins RKS 2005

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:13 ,

AUDI Q7 3.0 S LINE. AUTOMATIK RKS

7 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:13 ,

Vento 1.8 Benzins ne gjendje Perfekte.

999 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:12 ,

Reno Laguna 1.9 Dizel Rks 4muj

1 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:12 ,

Nisan Pathfinder 4x4 Dizel 7 ulse

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:41 ,

Audi Q7 full extro

10 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:12 ,

��Mercedes C220 Pa Dogan Automatik

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:49 ,

Reno megan 1.8 benzi

750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:44 ,

pasati 1.8 benzi..per pjese

470 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:51 ,

Bmw x5

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:34 ,

Shes BMW E46

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:30 ,

Vectra B 2.0 Dizell Rks 5 Muj Klimatronik

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 22:09 ,

WV KOMBI T4 2.4 DIESEL VP 1995 RKS 20.05.2023 ��045912893

2 699 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:32 ,

Peugeot 307 2.0 hdi v 2004 rks qershor 2023

3 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:32 ,

Shes gomat me gjith felge nr 14

250 EUR Price Reduced

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:32 ,

Shes Audi A6 2.5 tdi v2004 rks tetor 22

3 450 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:12 ,

Tiguan 2.0 Motion 150 ps.

19 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 19:30 ,

Shitet Golf 7

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:13 ,

Blejm vetura te aksidentume

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:03 ,

mercedes B clase 200 dizel

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:24 ,

Shitet Opel Combo 1.7 CDTI

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:01 ,

OPEL ZAFIRA ECOTEC 2.2 DIZELL VITI 2003 REGJISTRIM 6 MUJ 7 U

2 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:58 ,

AUDI A6 FACELIFT 2.0TDI VITI 2009 MANUAL ME LIBER SERVISI

8 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:58 ,

OPEL ASTRA 1.7 ECOFLEX VITI 2013 E SA PO ARDHUR PA DOGAN����

5 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:58 ,

AUDI A6 3.0TDI QUATTRO VITI 2015 AUTOMATIK E SA PO DOGANUAR

18 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:19 ,

Shes golf 2 1.6 turbo diezel rks 24 12 2022

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:07 ,

Shes Golf 6 1.6 TDI anglez

3 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 12:20 ,

Vw Caddy 2.0 Disel

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:20 ,

Audi A3 2.0 TDI Quattro 184 ps Automatik

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:20 ,

Golf 6 2.0 TDI GTD 170 PS AUTOMATIK

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:20 ,

Mercedes E 220 CDI AMG Line 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:20 ,

Reno Kango 1.5 Dci 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:20 ,

Peugeot 107 1.0 benzin Me dogane

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:20 ,

Opel Frontera 2.2 Dizel 200ps OFF ROAD

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:57 ,

Volkswagen T5 Kombi 1.9 TDi me klim

4 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:29 ,

Bejm rregullimin e dritave

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 11:29 ,

Pjes per passat

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Lipjan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione