Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Audi A4 | Lipjan | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi A4,kategori,ose vendndodhje Lipjan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Audi A4 Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Lipjan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:20 ,

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:18 ,

Audi A4

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 14:12 ,

Audi A4 1.9 TDI 2005 rks 4 muaj KLIMATRONIK

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:24 ,

Bmw X3 3.0 d Automatik X-drive M-packet 258 PS viti 2007 i r

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:09 ,

Bejm rregullimin e dritave

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 10:09 ,

Pjes per passat

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:08 ,

Shes matorrin 1.9 TDI gjendje teper tmire

430 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:08 ,

Shes Boshpump Golf, passat, gjet, polo

50 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Maj 22:55 ,

Audi A4 2012

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 18:51 ,

AUDI A4 1.9 TDI

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Maj 14:29 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2006
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
21 Maj 10:31 ,

Audi a4 2.0 TDI e sapo ardhur nga Gjermania

17 499 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Maj 18:47 ,

Passat B7

7 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Maj 18:39 ,

Audi A4 Automatike

4 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 18:39 ,

Peugeot 508 ***Nderrime***

7 100 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Maj 18:39 ,

Rent A Car

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
16 Maj 23:48 ,

Blejm vetura te aksidentume

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 10:15 ,

Audi A4 2.0 2009 Manual

9 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 21:03 ,

Shitet Audi A4 B5

2 850 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
26 Pri 19:54 ,

Opel vivaro 1.9 CDTI 8+1

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Pri 22:58 ,

audi a4 ����

9 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Pri 11:57 ,

1Vit Regjistrim Dizell T4

1 900 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Pri 11:38 ,

Audi A4 2.5 tdi quattro Automatik 2004 rks 6 muj

3 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Pri 17:21 ,

Audi a4 1.9

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Pri 10:18 ,

Audi a4 Automatik Rks

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Pri 22:14 ,

audi a4

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Pri 01:31 ,

Audi a4 2.5 automatik

33 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Pri 10:56 ,

shes pjes per pasat TDI 1.9

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 19:12 ,

Shitet Audi a4 2,5 automatik rks

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Mar 19:26 ,

Audi A4 2.0 TDI 2011 ! Anglez !

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Mar 18:00 ,

Shitet , Ndrrohet

3 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Shk 15:55 ,

Ford Focus Dizell Me Regjistrim

1 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Shk 22:08 ,

Shitet Audi A4 2011 2.0 ! Anglez !

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 16:37 ,

AUDI A4 SHITET OSE BOJ NDRRIM

8 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Audi A4 | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Lipjan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione