Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes | Lipjan | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes,kategori,ose vendndodhje Lipjan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Lipjan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 23:18 ,

Mercedes s clas anglez

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:19 ,

Shes Mercedes Benz

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:39 ,

Mercedes B 200 cdi

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:38 ,

Shes branikin per mercedes 190

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 21:38 ,

MERCEDES C 220 AMG LINE ME 118 MI KLM TE GARANTUME

25 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 21:20 ,

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:29 ,

Mercedes c220 disel automatic 2013

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:12 ,

Mercedes Bclass 180cdi Automatik Full Opsion

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:53 ,

Mercedes e250 cdi CUPE full ospione 2010

12 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:21 ,

Mercedes-Benz C class

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 15:21 ,

Mercedes-Benz E class

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:20 ,

Shitet Mercedes Benz C 350

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:12 ,

C 220 viti 2002 ♦️AUTOMATIK�� GJENDJE SHUME TE MIRE

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 14:05 ,

A CLAS ♦️AUTOMATIK♦️ VITI 2004 1 VIT REGJISTRIM

3 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:24 ,

Bmw X3 3.0 d Automatik X-drive M-packet 258 PS viti 2007 i r

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:09 ,

Bejm rregullimin e dritave

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 10:09 ,

Pjes per passat

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:08 ,

Shes matorrin 1.9 TDI gjendje teper tmire

430 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:08 ,

Shes Boshpump Golf, passat, gjet, polo

50 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 09:17 ,

Shitet mercedes e 220 diesel

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Maj 15:58 ,

Mercedes C-Klas 200CDi Automatik 9g 12-2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Maj 15:53 ,

Mercedes E-klas 220 cdi AMG-Line Automatik

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Maj 15:53 ,

Mercedes GLC 250 CDi AMG-paket 4matic 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Maj 15:03 ,

Mercedes-benz 240

6 800 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Maj 14:44 ,

SHITET MERCEDES A180 CDI AUTOMATIK 2005

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 14:39 ,

Mercedes E-Klasë 350 CDi 9G-tronik 2017 Automatik

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 14:29 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2006
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
21 Maj 13:55 ,

Mercedes-Benz E220 Avangard i ardhur mga Gjermania

14 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Maj 09:03 ,

MERCEDES A180 CDI

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Lipjan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione