Vito | Lipjan | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vito , kategori , ose vendndodhje Lipjan , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Vito Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Lipjan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:09 ,

Mercedes Vito 111 CDI 2.2 max

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Jan 02:05 ,

Sprinter 316 maxi 2010

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Dhj 21:00 ,

Ushit Vito 109 cdi

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
14 Dhj 22:58 ,

shitet vito 2008 ne gjedje te rregull RKS

6 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Dhj 21:51 ,

AUTO PJESE PER KOMBI FURGONA KAMIONET GJITHA LLOJET NGA 2000

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
16 Nën 21:56 ,

Kombi vito 2003 viti

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 14:45 ,

Shes ose ndrroj vito dizell rka

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Tet 19:04 ,

Shiten Gumat

100 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Gush 06:44 ,

Mercedes vito 112 dizell 2.2cdi 5ulse me klim 2002

2 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Qer 15:29 ,

MERCEDES VITO

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Qer 15:29 ,

MERCEDES KOMBI

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Maj 14:48 ,

Mercedes vito 110 Cdi Rks xhendje te mir vp 2000

1 600 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 14:27 ,

Shitet Mercedes-Benz Vito 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 21:10 ,

Mercedes vito automatic

5 555 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Shk 20:53 ,

Mercedes Vito 108 Cdi

2 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 20:27 ,

Mercedes vito automatic

55 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Shk 15:11 ,

Vito

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Jan 21:10 ,

Vito

1 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Jan 19:32 ,

Mercedes Vito

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 13:37 ,

Mercedes Vito automatik

55 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Jan 12:47 ,

Mercedes Vito automatik tiptronik

55 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Jan 12:10 ,

Mercedes Vito automatik

66 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Jan 17:40 ,

Merced vito

55 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Dhj 16:21 ,

vito

850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Nën 19:28 ,

Urxhent shitet

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Nën 11:35 ,

Mercedes Vito Dizell me regjistrim TIP/TOP

1 750 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Nën 14:41 ,

Mercedes Vito 112

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Nën 20:56 ,

Mercedes vito

2 250 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Tet 17:58 ,

Mercdes-Vito 109

4 444 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Tet 14:49 ,

shes mercedes vito 2.2 2007

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Tet 18:00 ,

Mercedes vito cdi. Me rks

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Tet 15:08 ,

Mercedes Vito automatik tiptronik viti 2005 maksi

55 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vito | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Lipjan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • vito në kategorinë All Category
  • Vito në kategorinë Makina
  • Vito në kategorinë Vetura
  • vito në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Vito në kategorinë Vetura
  • vito në kategorinë Vetura
  • Vito në kategorinë Vetura
  • vito në kategorinë Vetura
  • vito në kategorinë Vetura
  • Vito në kategorinë Vetura

Në fillim